Haberler

Masum 70. Bölüm 31 Mayıs Pazar Fragmanı ve Özeti

Kanal 7 Hint dizisi klasiklerinden Masum, 70. bölümü ile 31 Mayıs Pazar günü ekranlarda olacak.

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Hint dizilerinden birisi olan Masum orijinal adıyla Saathiya 31 Mayıs Pazar günü 70. bölümü ile izleyicilerinin karşısına çıkacak. Masum 70. bölüm 31 Mayıs Pazar dizi fragmanı ve özeti burada izle.

Birbiriyle tamamen zıt karakterde iki kuzenin öyküsünün anlatıldığı Masum dizisinde başrollerde Hint sinemasının ünlü isimlerinden Giaa Manek ve Rucha Hasabnis yer alıyor. Türk televizyonlarına fırtına gibi giriş yapan Masum dizisi her gün saat 16:10’da Kanal 7 ekranlarında yayınlanıyor

Masum 70. bölüm saflık, sevgi ve gerçek aşkı izleyicilerine tamamen hissettirecek gibi görünüyor. Gopi’nin ailesi ölünce amcası tarafından evlatlık alınarak artık amcasının ailesiyle yaşamaya başlar. Sevecen ruhu ile dikkatleri üzerine toplayan Gophi’nin okuma yazması da yoktur. Amcasının eşi Urmila ile kuzen Rashi ise oldukça aç gözlü bir kişiliğe sahiplerdir. Masum adlı dizinin hikayesi aslında Kokila Modi’nin oğluna iyi bir gelin adayı arayışıyla başlar.

Daha fazla heyecanınızı yitirmeden Masum 70. bölüm 31 mayıs pazar fragmanı ile sizleri karşı karşıya bırakalım.

Turan YALÇIN

1997 İstanbul doğumluyum. Okan Üniversitesi Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri bölümü öğrencisiyim. Ulusal bir gazetenin internet sitesinin teknoloji alanında 3 yıldır, Yorumla.Net ailesinde ise 2019 yılının ilk aylarından itibaren haber editörlüğü yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu