Haberler

Marvel Film Takvimini Açıkladı

Marvel yeni filmleri için takvimini açıkladı. Marvel hangi yapımlarla gelecek?

Hemen her filmi merakla beklenmeye başlayan Marvel, son yapımlarıyla gişe rekorları kırmayı başarmıştı. Avengers serisiyle adından sıkça söz ettiren Marvel, kısa bir süre önce ise bundan sonraki film takvimi konusunda bazı açıklamalarda bulundu. Firma tarafından yapılan son açıklama, 2023 tarihine kadar vizyona girecek olan yapımların tarihini ortaya koymuş oldu.

Her ne kadar filmlerin isimleri konusunda herhangi bir açıklama yapılmamış olsa da filmlerin ne zaman vizyona gireceği konusunda detaylar paylaşılmış oldu.

Marvel Yapımları Ne Zaman Gelecek?

Paylaşılan takvime göre ilk film 7 Ekim 2020 tarihinde vizyona girecek bu yapımın zaten Blade filmi olacağı biliniyor. İkinci yapım ise 17 Şubat 2023 yılında gelecek. Bu yapım için de herhangi bir açıklama yapılmadı ancak beklentiler Deadpool 3 filmi olması yönünde.

Marvel

Sonrasında gelecek olan yapım ise 5 Mayıs 2023 tarihinde vizyonda olacak. Fantastik Dörtlü filminin yeni serisi olarak sunulması beklenen bu yapımın hemen arkasından ise 28 Temmuz 2023 tarihinde Captain Marvel 2 yayınlanacak.

Son olarak ise 3 Kasım 2023 yılında yeni bir film gelmesi bekleniyor. Bu filmin ise X-Men olması ve devam serisi bir filmin gelmesi söz konusu olacak. Marvel için açıklanan tarihler şimdilik bu şekilde. Bu tarihlerin dışında farklı yapımların gelmesi ise sürpriz olarak nitelendirilebilir.

Turan YALÇIN

1997 İstanbul doğumluyum. Okan Üniversitesi Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri bölümü öğrencisiyim. Ulusal bir gazetenin internet sitesinin teknoloji alanında 3 yıldır, Yorumla.Net ailesinde ise 2019 yılının ilk aylarından itibaren haber editörlüğü yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu