Haberler
Trend

Lezzet Düşkünleri 27 Mayıs Çarşamba Kazanan Takım Hangisi Oldu?

TV8 ekranlarında yayınlanan mutfak şefi Gabriele Sponza tarafından liderlik edilen Lezzet Düşkünleri adlı programda 27 Mayıs Çarşamba hangi takım kazandı.

Kimine göre saçma, kimine göre vazgeçilmez. TV8 ekranlarında yayınlanmaya başladığı andan itibaren büyük bir izleyici kitlesini kendisine çekmeyi başaran Lezzet Düşkünleri adlı yemek programında nefes kesen yarışmalar devam ediyor.

Şef Gabriele Sponza tarafından liderlik edilen yarışmanın 27 Mayıs Çarşamba günkü ayağında Yeşil Takım’dan Pınar Türkyılmaz ile birlikte Doğa Zeles yarıştı. Günün menüsünde hünerlerini sergileyen yarışma esnasında birtakım tartışmalar da yaşandı. Bu tartışmaların ana nedeni ise yemek yaparken saçın toplanmadığı dolayısıyla yemeğe düşme ihtimaliyle tırnakların kesilmeden yemek hazırlanması olarak kayıtlara geçti.

Yeşil Takımda Pınar ile Doğa Kaç Puan Aldı

27 Mayıs Lezzet Düşkünleri yarışmasında günün yarışmacıları olan Pınar Türkyılmaz ile Doğa Zeles, yoğun tartışmaların süregeldiği bölümde rakiplerinden 17 puan alabildi.

Kazananın haftanın finalinde belli olacağı yarışmada şef Gabriele Sponza ile seyircilerin vereceği puanlar zirveyi netleştirecek. Hafta finalinde en çok puanı alacak olan takım da 10 bin liralık büyük ödülün sahibi olacak.

Turan YALÇIN

1997 İstanbul doğumluyum. Okan Üniversitesi Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri bölümü öğrencisiyim. Ulusal bir gazetenin internet sitesinin teknoloji alanında 3 yıldır, Yorumla.Net ailesinde ise 2019 yılının ilk aylarından itibaren haber editörlüğü yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu