Kredi notu düşük olanlara, kara listede olanlara kredi hizmeti sunan bankalar!

Kredi notu düşük olanlara, kara listede olanlara kredi hizmeti sunan bankalar!

Bankalar pandemi sürecinin etkisi ile vatandaşın yaşamış olduğu ekonomik sıkıntılara kolaylık sağlamak için kredi kampanyaları oluşturulmaktadır. Bu kredi kampanyalarının içinde kara listede olan sicili düşük olan vatandaşlar içinde hem kredi hem de

Bankalar pandemi sürecinin etkisi ile vatandaşın yaşamış olduğu ekonomik sıkıntılara kolaylık sağlamak için kredi kampanyaları oluşturulmaktadır. Bu kredi kampanyalarının içinde kara listede olan sicili düşük olan vatandaşlar içinde hem kredi hem de kredi kartı fırsatları sunmaktadır. Bu şekilde insanlar hem nakit ihtiyaçlarını hem de  aktif de bulunan borçlarını rahatlıkla ödeme imkanı bulabilmektedir. Bu süreçte birçok insan borçlarını ödeyemediği için, nakit ihtiyacını karşılayamadığı için krediye başvurmakta  ve ödeme yapamadığı için kara listeye alınmaktadır.

screenshot-29.jpg

Sicili bozuk ve kara listede olan kişilere kredi veren bankalara öncelikle şunu belirtmek gerekir ki icralık durumda iseniz bankalar size kesinlikle  kredi ya da kredi kartı vermeyecektir. Fakat size uygun bazı yöntemlerle kredi kartı ya da kredi çekebilirsiniz. Bir bankada yaşamış olduğunuz olumsuz durum diğer bankaların hepsini etkilemektedir. Örneğin; Halk Bankası'nda kara listeye alınmanız diğer bütün bankaları da etkileyecektir. Kara listede olmanız durumunda kredi çekebilmeniz için kefil gerekmektedir. Kara listede bulunan kişilere kredi kartı verilmez. Kredi kartı verilmesi durumunda limiti 1000 liranın üzerinde kesinlikle olmayacaktır. Bu süreçte kredi veren bankalar 10.000 TL'ye kadar 6 ay ödemesiz kredi sunmaktadır. İşte bankalar Denizbank, Enpara, Garanti Bank, Ziraat Bankası, Odeaban,  Fibabank vb.

Odeabank ve kredi fırsatları

Odeabank kara listede olan müşterileri için 36 aya varan vade ile kredi hizmeti sunmaktadır. Bu süreçte sizden gelir belgesi, kefil ve teminat talep edebilir.

Ziraat Bankası ve kredi fırsatları

Ziraat Bankası düşük miktarlarda kredi hizmeti sunmaktadır. 3000, 5000-10000, 6000-7000 şeklinde kredilerini 6 ay ödemesiz olarak düşük faizli fırsatlarla sunmaktadır. Ayrıca bankaya ek gelir göstererek de kredi çekme şansınızı arttırabilirsiniz.

Burgan Bank'tan sicili kötü olanlara kredi

Burgan Bank sicili bozuk olan kişilere kefilsiz hızlı ve dijital ortamda anında kredi vermektedir. Bu kredilerini eğiti, sağlık,  evlilik gibi konular olarak müşterilerine sunmaktadır.

Sicili bozuk olan kişilere kredi kartı veren bankalar

Bankalar sicili bozuk olan vatandaşlar için düşük limitli kredi kartları sunmaktadır. Ayrıca bankaların sicili bozuk vatandaşlara kredi kartı vermesi, kredi vermesinden daha zordur. Kara da listede olan kişilere TEB, ING Bank, Yapı Kredi, Odeabank ve Garanti Bank kredi kartı hizmeti vermektedir. Bu kredi kampanyalarının içinde kara listede olan sicili düşük olan vatandaşlar içinde hem kredi hem de kredi kartı fırsatları sunmaktadır. Bu şekilde insanlar hem nakit ihtiyaçlarını hem de  aktif de bulunan borçlarını rahatlıkla ödeme imkanı bulabilmektedir. Bu süreçte birçok insan borçlarını ödeyemediği için, nakit ihtiyacını karşılayamadığı için krediye başvurmakta  ve ödeme yapamadığı için kara listeye alınmaktadır.

 

 

Editörün Seçtikleri

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.