Kredi notu düşük olan vatandaşa kredi veren bankalar (Sıfır Puana Kredi)

Kredi notu düşük olan vatandaşa kredi veren bankalar (Sıfır Puana Kredi)

Son dönemler içerisinde kredi notlarına dair bireysel kullanıcılara açıldı. Bunun beraberinde değer kazandığını söylemek mümkün.

Son dönemler içerisinde kredi notlarına dair bireysel kullanıcılara açıldı. Bunun beraberinde değer kazandığını söylemek mümkün. Fakat  son zamanlar içerisinde bankaların kredi borçlarını alma konusunda sorunlar yaşamasına ilişkin kredi notu düşük olan vatandaş için kredi veren bankalar fazlasıyla az durumda.  Böyle durumlarda kredi puanı sıfır olanlar için kredi veren bankaları araştırdık.

Son dönemler içerisinde kredi notlarına dair bireysel kullanıcılara açıldı. Bunun beraberinde değer kazandığını söylemek mümkün. Fakat  son zamanlar içerisinde bankaların kredi borçlarını alma konusunda sorunlar yaşamasına ilişkin kredi notu düşük olan vatandaş için kredi veren bankalar fazlasıyla az durumda.  Böyle durumlarda kredi puanı sıfır olanlar için kredi veren bankaları araştırdık. Bankaların yapmış olduğu kampanyalar doğrultusunda sicili bozuk olan vatandaş için ve kredi puanı sıfır olan vatandaşlar için kredi imkanı sağlanmaktadır. Şayet bankalar tarafından bu krediyi kullanma durumunda düzenli bir şekilde ödeme yaparsanız hem kredi puanınız yükselecektir hem de kredi alma noktasında miktar artacaktır.

Kredi Notu Düşük Olan Vatandaş İçin Kredi İmkanı

screenshot-15.jpg

Kredi puanınız düşük olduğu durumda ilk tercihiniz Aktif Bank olabilir. Aktif Bank diğer bankalara göre faiz oranları yüksek olmuş olsa da kredi notu düşük olan vatandaş için kredi veren bankalar arasında ismi yer almaktadır. Aktif Bank kredi puanı 900’e kadar ulaşmış olan vatandaş için kredi imkanı sağlamaktadır. Banka bu işleme N Kolay kredi imkanı ile sağlamaktadır. Aynı zaman da hiçbir şekilde şubeye gitmeden kredi notu az olan vatandaş için N Kolay kredi imkanı ve işlemleri hızlı bir şekilde yapılmaktadır.

Kredi aldığınız ve bunu düzenli bir şekilde ödediğiniz durumda kredi puanınız artacak ve aynı zamanda alacağınız kredi miktarı artacaktır. Aktif Bank N kolay kredi işlemi ile hiçbir şekilde şubeye gitmededn dosya masrafı olmadan, internet üzerinden kredi başvurusu yapmanız mümkündür. Yapmış olduğunuz başvurular sonucunda alacağınız miktar direkt hesabınıza yatırılmaktadır. Başvuru yaparken istenilen yalnızca Türkiye Cumhuriyeti kimlik numaranız, telefon numaranız ve e-mail hesabınızı vermeniz yeterli olacaktır. Fakat kredi puanınız 1200 seviyelerinin altında ise kredi işlemleriniz bir hayli zor olacaktır.Bankalardan çok daha kolay bir şekilde kredi imkanlarından faydalanmak için yapmanız gereken kredi puanınızı olabildiğince yüksek tutmaktır. Kredi puanınız yükselteme yollarından biri varsa kredi borcunuz onu aydan aya düzenli bir şekilde ödemesini gerçekleştirerek kredi puanınızı yükseltebilirsiniz.

Kredi Puanı Düşük Olup Kredi Veren Bankalar

Kredi puanı düşük olduğu halde kredi imkanı sağlayan bankalar aşağıda ki şekildedir.

  1. Odeabank
  2. Akbank
  3. İNG Bank
  4. Yapı Kredi
  5. Burgan Bank
  6. Aktif Bank N Kolay Kredi
  7. Fibabanka

Düşük puana sahip olduğu halde kredi imkanı sağlayan bankalar bu şekildedir. Yapmanız gereken sadece internet adreslerini ziyaret etmek ve bu kredi imkanlarından faydalanmak olacaktır.

 

Editörün Seçtikleri

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.