Kırmızı Oda dizisinde fuhuş sahnesi ekranlara damga gibi vurdu Aslıhan Gürbüz Twitter’a bomba etkisi yarattı..!

Kırmızı Oda dizisinde fuhuş sahnesi ekranlara damga gibi vurdu Aslıhan Gürbüz Twitter’a bomba etkisi yarattı..!

TV8 ekranlarında Cuma akşamı yayınlanan Kırmızı Oda rüzgarı esti. Aslıhan Gürbüz’ün canlandırdığı Kumru karakterinin hikayesi Twitter da trend oldu.

TV8 ekranlarında Cuma akşamı yayınlanan Kırmızı Oda rüzgarı esti. Aslıhan Gürbüz’ün canlandırdığı Kumru karakterinin hikayesi Twitter  da trend oldu.

Kırmızı Oda sahnesi damga oldu. Twitter’da sevdiği adam için terk ettiği memleketinden, sürüklenen  Kumru’nun acı verici fuhuş hikayesi gündem oldu.

Sevdiği adamın kumar borcu karşılığında satılan Kumru’nun geçmiş zamanda yaşadıkları ortaya çıktı. Yaşadığı acı hikayesini doktora anlatırken göz yaşlarına hakim olamadı. Aşkı için evinden kaçan Kumru’nun sevdiği adam sebebiyle fuhşa sürüklenmesi sosyal medyayı salladı.

Kırmızı Oda Dizisinde Beklenmeyen Sahne

screenshot-5.jpg

Uzun zamandan ubu yana isminden söz ettirmeyi başaran dizilerden birisi de Kırmız Oda isimli dizidir. Dizinin oldukça başarılı olması ve gerçek bir hayat hikayesinden kesitler sunması dolayısıyla izleyicinin büyük beğenisini kazanmış bir dizi olarak karşımıza çıkmaktadır. Yakın zaman içerisinde başlamasına rağmen reytig sıralamalarında zirveye yerleşmiş olan dizi ile ilgili birçok izleyici zaman zaman eleştiri de getirmektedir. Bu olaylardan birisi de son zamanlarda yayınlanmış olan bir bölüm de ortaya çıkanlarla ilgili oldu. Dizide bulunan bir sahne dolayısıyla ciddi bir salıda eleştiri bulunuyor.

Yayınlanan bölüm içerisinde fuhuş sahnesinin olması bir arda bu sahne ile diziyi TT yapmayı başardı. Diziyi izlemekte olan izleyicilerin bir kısmı bu sahneye destek verirken bir kısmı ise ciddi bir derece de tepkisini ortaya koydu. Kırmızı Oda sahnesi damga oldu. Twitter’da sevdiği adam için terk ettiği memleketinden, sürüklenen  Kumru’nun acı verici fuhuş hikayesi gündem oldu.

Kırmızı Oda Gene Adından Söz Ettirdi..!

TV8 ekranlarında Cuma akşamı yayınlanan Kırmızı Oda dizisi her hafta olduğu gibi gene adından söz ettirmeyi başarıyor. Aslıhan Gürbüz’ün canlandırdığı Kumru karakterinin hikayesi Twitter  da trend oldu. Sahneyi izleyen izleyiciler Twitter üzerinden yorumlarda bulundu. Bölüm içerisinde Sevdiği adamın kumar borcu karşılığında satılan Kumru’nun geçmiş zamanda yaşadıkları ortaya çıktı. Yaşamış olduğu hikayesini doktora anlattığı sırada karakter göz yaşlarını tutamamıştı. İzleyenlerin bir kısmının da bu sahneyi izlerken göz yaşlarını tutamadıkları sosyal medyada konuşulan hususlar arasına girdi.

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.