Haberler

Karantina Sonrası Herkese Lazım Olan En Uygun 5 Elektrikli Bisiklet!

Karantina sonrası kilolardan kurtulmak amaçlı bol bol bisiklet süreceğiz! Peki ama hangileri? Gelin size özel hazırladığımız listeye göz atın.

Ülkemizde son dönemlerde hızlı bir yükselişle ön plana çıkan elektrikli bisikletler, dünyanın pek çok yerinde hayatın bir parçası haline gelmiş durumda. Elektrikli bisikletler hem spor yapmak için hem de sağlıklı bir ulaşım aracı olması adına önemli bir yere sahip. Önemli bir alternatif olan bisikletler, şehir içi ulaşımda destekleyici bir nitelik taşıyor adeta. Bu yazımızda sizler için hem ilginç, hem de fütüristik yapılarda karşımıza çıkan modelleri bir araya getiriyoruz.

1- Salcano şehir bisikleti Antalya Lady 700 28′ elektrikli bisiklet

Bir şekilde kendini ifade eden, özellikle şehir içi kullanımlarda sizleri rahatlatacak olan bir bisiklet türü olan Lady, pek çok kişinin keyifli kullanımlarına cevap verecek bir yapıda tasarlanmış. Hem elektrikli hem de keyifli bir kullanım sunan bu bisiklete bir göz atabilirsiniz.

2- Salcano Antalya man 700 şehir bisikleti 28″ elektrikli bisiklet

Daha çok erkekler için düşünülen bu bisikleti yine tercihe göre kullanabilirsiniz. Bu bisikletin elektrikli ve elektriksiz versiyonları da bulunuyor. İsteğinize göre artık hangisi size hitap ediyor ise göz atabilirsiniz.

3- Yuki EB-02 Lucky mavi elektrikli bisiklet

Biraz daha scooter moduyla hareket etmek istiyorsanız, sizler de bu bisiklet yapısını kullanabilirsiniz. Sizin için önemli bir ölçü sunan bu bisikletler gayet keyifli olacaktır. Doğrudan elektrikli olan bu ürün bir nevi scooter şeklinde de sunulduğu için kullanımı da kendine göre farklı olmaktadır.

4- Kron EXC 500 elektrikli dağ bisiklet

Daha çok enerjik genç yapılar için düşünülen bu bisiklet, uzun vadeli kullanımlarda da çok rahat olmakta. Hem dağ bisikleti hem de şehirde kullanabileceğiniz bir bisiklet olan Kron EXC 500, oldukça geniş bir yapıda ön plana çıkıyor.

5- MX25 Katlanabilir Elektrikli Bisiklet Yeşil

Katlanabilir bisiklet sevenlerdenseniz, bu bisiklet tam size göre diyebiliriz. Hem elektrikli olması hem de kolay kullanılabilmesi herkes için biçilmiş kaftan olacaktır.

blank

Gökhan YILMAZ

1980 Trabzon doğumluyum. Yaklaşık 5 yıldır bir kamu kuruluşunda tekniker olarak çalışmaktayım. Teknoloji ve bilim dünyasındaki gelişmeleri yakınen takip etmeyi seviyorum. 2018 yılından itibaren Yorumla.Net için aktif editörlük yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu