Haberler

Huawei Watch GT 2e Türkiye Fiyatı Açıklandı

Huawei Watch GT 2e Türkiye fiyatı açıklandı.

Huawei P40 serisinin tanıtılmasının hemen sonrasında duyurulan Huawei Watch GT 2e akıllı saat modelleri için meraklı bir bekleyiş vardı. Saatin ülkemizde ne kadar fiyatla satılacağı konusu soru işareti olarak dikkat çekmişti.

Beklenen soru işareti ise sonunda giderildi. Yeni akıllı saat modelinin Türkiye fiyatı açıklandı. Huawei Watch GT 2 ana serisine göre daha uygun bir fiyatla satışa sunulan akıllı saatin fiyatı da 1199 TL olarak açıklandı.

Huawei Watch GT 2e Özellikleri Neler?

Biraz daha spor odaklı olan akıllı saat modelinin ekran kısmında 1.39 inçlik bir panel sunulduğunu görüyoruz. AMOLED ekran panelinde 454 X 454 piksel çözünürlüğe yer veriliyor. 16 MB değerinde bir RAM miktarıyla beraber gelen akıllı saatin depolama birimi ise 4 GB olarak açıklanmış durumda.

100 farklı tip egzersiz takip etme gibi özellikleri bulunan akıllı saatin kalp atış sensörlerinin de güncellenmiş olduğunu ekleyelim. Detaylı bir aktivite takibi ve kalp atış sensörü özellikleri bulunan akıllı saatin kan oksijen yoğunluğunu izlemek gibi bir ayrıcalık sunmuş olduğunu da ekleyelim. Tüm bu özelliklerle beraber Huawei Watch GT 2e Türkiye satışlarının çok kısa bir süre içerisinde başlaması bekleniyor. Bu fiyatla akıllı saatin ne kadar satış elde edeceği ise soru işareti.

Turan YALÇIN

1997 İstanbul doğumluyum. Okan Üniversitesi Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri bölümü öğrencisiyim. Ulusal bir gazetenin internet sitesinin teknoloji alanında 3 yıldır, Yorumla.Net ailesinde ise 2019 yılının ilk aylarından itibaren haber editörlüğü yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu