Halkbankası tarafından verilen ihtiyaç destek kredisi şartları!

Halkbankası tarafından verilen ihtiyaç destek kredisi şartları!

Halk Bankası salgın dönemi ile birlikte ihtiyaç destek kredisi oluşturdu. İhtiyaç destek kredisinin koşulları ve faiz oranları merak ediliyor. Kamu bankalarımızdan olan Halkbank bu süreçte hem vatandaşın hem de esnafın yanında, her zaman da destek

Halk Bankası salgın dönemi ile birlikte ihtiyaç destek kredisi oluşturdu. İhtiyaç destek kredisinin koşulları ve faiz oranları merak ediliyor. Kamu bankalarımızdan olan Halkbank bu süreçte hem vatandaşın hem de esnafın yanında, her zaman da destek olmaya çalışıyor ve desteklerini de hala devam ediyor. Halk Bankası pandemi destek kredisi ile birlikte 1.58 faiz oranı ile destek kredileri sunuluyor. Salgınla birlikte ekonomik anlamda zor günler geçiren kişileri desteklemek için Halk Bankası tarafından yeni kredi kampanyası açıklandı. Banka kredi kampanyasını 6 ay sonra ödemeli, 5 yıl vadeli, 30.000 liraya kadar kredi sunmaktadır. Kredinizi 6 ay sonra ödemeli şekilde kullanmanız durumunda vade 54 ay üzerinden hesaplanacaktır.

screenshot-12.jpg

Halkbank'tan uygun faiz oranlarıyla pandemi dönemi için sosyal hayatı destek kredileri başvuruları devam ediyor. 1.58 Faiz oranında, 6 ay sonra ödemeli 60 aya varan vadelerle 30.000 liraya kadar kredi sunulmaktadır. Kredinizi 6 ay sonra ödemeli şekilde kullanmanız durumunda vadeniz 54 ay üzerinden hesaplanacaktır. Halkbank'tan 10.000 TL ile 30 Bin TL arasında kredi kullanabiliyorsunuz. Halkbank'tan 10.000 liralık kredi kullanmanız durumunda 54 ay vade ile aylık ödemeniz gereken tutar 228 TL şeklinde olacaktır. Bankaya toplamda ödemeniz gereken tutar ise 12. 316 lira olacaktır. Halkbank'tan 30 bin TL'lik kredi çekmeniz durumunda aylık ödemeniz gereken tutar 750 TL, bankaya toplamda ödemeniz gereken tutar ise 40.588 TL olacaktır.

Süper Kredi

İhtiyaç destek kredisinin koşulları ve faiz oranları merak ediliyor. Kamu bankalarımızdan olan Halkbank bu süreçte hem vatandaşın hem de esnafın yanında, her zaman da destek olmaya çalışıyor ve desteklerini de hala devam ediyor. Halk Bankası pandemi destek kredisi ile birlikte 1.58 faiz oranı ile destek kredileri sunuluyor. Salgınla birlikte ekonomik anlamda zor günler geçiren kişileri desteklemek için Halk Bankası tarafından yeni kredi kampanyası açıklandı. Banka kredi kampanyasını 6 ay sonra ödemeli, 5 yıl vadeli, 30.000 liraya kadar kredi sunmaktadır. .58 Faiz oranında, 6 ay sonra ödemeli 60 aya varan vadelerle 30.000 liraya kadar kredi sunulmaktadır. Kredinizi 6 ay sonra ödemeli şekilde kullanmanız durumunda vadeniz 54 ay üzerinden hesaplanacaktır. Halkbank'tan 10.000 TL ile 30 Bin TL arasında kredi kullanabiliyorsunuz. Halkbank'tan 10.000 liralık kredi kullanmanız durumunda 54 ay vade ile aylık ödemeniz gereken tutar 228 TL şeklinde olacaktır.

 

Editörün Seçtikleri

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.