Gelir belgesiz 15 bin TL'ye kadar kredi veriliyor! Geç Olmadan Sizde Alın

Gelir belgesiz 15 bin TL'ye kadar kredi veriliyor! Geç Olmadan Sizde Alın

Koronavirüs salgınının ülkemizde oluşturmuş olduğu ekonomik sıkıntılar sebebiyle, birçok banka vatandaşlara yönelik krediler oluşturmaya başladılar. Bu kredilerin başında bu süreçte çalışmayan işyerini kapatmak zorunda olan kişilere yönelik gelir

Koronavirüs  salgınının ülkemizde oluşturmuş olduğu ekonomik sıkıntılar sebebiyle, birçok banka vatandaşlara yönelik krediler oluşturmaya başladılar. Bu kredilerin başında bu süreçte çalışmayan işyerini kapatmak zorunda olan kişilere yönelik gelir belgesi beyan etmeden kredi kullanabilecekleri fırsatlar oluşturuldu. Bu fırsatlar kişinin aktifte bulunan borçlarını kapatması, ihtiyaçlarını karşılaması ya da nakit ihtiyacını gidermesi ne yöneliktir. Uygun faiz oranları ile sunulmaktadır. Ayrıca bankalar 60 aya varan vade imkanı da sağlamaktadır. Sunulan kredilerde kişilerin kredi notları dikkate alınmaktadır.

Enpara’ dan 15 bin TL'lik kredi ve şartları; gelir belgesi beyan etmeden, 15 bin TL'ye kadar kredi başvurusunda bununla biliyorsunuz. Aynı zamanda 60 aya varan vade fırsatlarıyla kredi notunuzun  durumuna göre faiz uygulanmaktadır. Kredi notu yüksek olana düşük faiz, kredi notu düşük olanı ise yüksek faiz uygulanmaktadır.

Akbank'ın 15.000 TL'lik kredisi;

screenshot-43.jpg

Akbank müşterilerine kredi hizmeti sunarken, Kredi notuna bakmaktadır. Kredi  notu 1200 puanın üzerinde ise müşterilerine kredi hizmeti sunmaktadır. Kredilerini 3 ay ertelemeli olarak 60 ay vade seçeneği ile sağlamaktadır.

Aktif Bank 15 bin TL'lik kredi fırsatları; Aktif Bank sadece kredi notu yüksek olan kişilere değil, kredi notu düşük olan kişilere de kolaylıkla kredi hizmeti sunmaktadır. Başvurularınızı  dilerseniz İnternet sayfasından, dilerseniz SMS kanalı ile gerçekleştirebilirsiniz. Başvurularında aradığı en büyük özellik kişinin 18 yaşından büyük olmasıdır.

ING Bank 15 bin TL'lik kredi koşulları; ING Bank'ın resmi internet sayfası üzerinde bulunan formu doldurarak kredi başvurusu yapabilirsiniz. Kredi notunuza göre kredi faiz oranı uygulanacaktır. Dilerseniz kimliğiniz ile birlikte şubelere uğrayarak da başvuru sağlayabiliyorsunuz. İnternet bankacılığı aracılığı ile doğrudan başvuru yapabilirsiniz. ING Bank kredilerini 3 ay ertelemeli ve 60 ay vade fırsatı ile sunmaktadır.

Daha detaylı bilgi almak için müşterisi olduğunuz bankanın mobil uygulaması, internet bankacılığı, resmi internet sayfası ve müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca kimlik belgelerinizle şubelerden de başvuru yapabilirsiniz. Gelir belgesi beyan etmeden kullanacağınız bu krediler için banka sizden gerektiği durumda kefil, teminat ve ipotek de talep edebilmektedir. Kredilerin başında bu süreçte çalışmayan işyerini kapatmak zorunda olan kişilere yönelik gelir belgesi beyan etmeden kredi kullanabilecekleri fırsatlar oluşturuldu. Bu fırsatlar kişinin aktifte bulunan borçlarını kapatması, ihtiyaçlarını karşılaması ya da nakit ihtiyacını gidermesi ne yöneliktir. Uygun faiz oranları ile sunulmaktadır. Ayrıca bankalar 60 aya varan vade imkanı da sağlamaktadır. Sunulan kredilerde kişilerin kredi notları dikkate alınmaktadır.

Bankalar nakit sıkıntısının yaşanmakta olduğu bu süreç içerisinde vatandaşların daha rahat bir şekilde kredi alabilmeleri için bazı koymuş oldukları kullardan vazgeçiyorlar. Bunlardan birisi de gelir belgesidir. Bankaların bir kısmı gelir belgesi istemeden kredi vermeyi vatandaşlara vaat etmektedir. Gelir belgesi bulunmayanlar bu bankalardan kredi alabilir.

 

Editörün Seçtikleri

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.