Gelir belgesi bulunanlar için şubeye bile uğramadan 50.000 TL'lik kredi fırsatı!

Gelir belgesi bulunanlar için şubeye bile uğramadan 50.000 TL'lik kredi fırsatı!

Akbank'ın düzenlemiş olduğu fırsatlarla dolu kredi kampanyası çalışanlar için 50 bin TL'ye kadar kredi sunmaktadır. Ekonomik olarak zor günler geçiren birçok kişi bu süreçte Kredi olanaklarını araştırmaktadır.

Akbank'ın düzenlemiş olduğu fırsatlarla dolu kredi kampanyası çalışanlar için 50 bin TL'ye kadar kredi sunmaktadır. Ekonomik olarak zor günler geçiren birçok kişi bu süreçte Kredi olanaklarını araştırmaktadır. Akbank ise kendi çalışanlarına özel kredi fırsatı sundu. Akbank sınırlara sığmıyoruz sloganı ile hareket ederek her geçen gün yeni bir kredi kampanyası ve kredi olanakları oluşturmaktadır. Bu süreçte müşterilerine her zaman desteklemektedir ve sınırsız hizmet sunmaya devam etmektedir. Akbank farklı kredi paketleri ile müşterilerinin dikkatini çekmeyi her zaman başarıyor. Akbank'ın yeni çıkartmış olduğu çalışanlarına özel 50.000 TL'lik online kredi paketi duyuruldu. Akbank kredi hizmeti sunarken dikkat etmiş olduğu en önemli etken kişinin kredi notudur. Akbank'tan kredi notu yüksek olan kişiler rahatlıkla kredi kullanabilmektedir. Akbank kredi notu olarak belirlemiş olduğu sınır 1200’ ün üstünde olmasıdır.

screenshot-19.jpg

Akbank'ın sunmuş olduğu 50.000 TL'lik çalışan kredisi! Akbank’tan 50.000 TL'lik kredi başvurusu yapabilmeniz için gereken koşulları...

 Akbank’ a ait bir hesabınız bulunuyor ise internet bankacılığından anında başvuru yapabilirsiniz. bankanın belirlemiş olduğu koşulları sağlamanız durumunda krediniz onay alacaktır ve kısa bir süre içinde tarafınıza bilgilendirme sağlanacaktır. Kredi onayı alan kişilerin hesaplarına 50.000 TL aktarılacaktır. 50.000 TL'lik krediye 60 aya kadar vadelerle ve 3 ay ertelemeli olarak ödeyebilirsiniz. Aynı zamanda 50.000 TL’ den daha fazla kredi talep etmeniz durumunda ise banka sizden teminat veya ipotek talep ederek işleminizi gerçekleştirecektir.

Hemen Kredini Kullan

Ekonomik olarak zor günler geçiren birçok kişi bu süreçte Kredi olanaklarını araştırmaktadır. Akbank ise kendi çalışanlarına özel kredi fırsatı sundu. Akbank sınırlara sığmıyoruz sloganı ile hareket ederek her geçen gün yeni bir kredi kampanyası ve kredi olanakları oluşturmaktadır. Akbank farklı kredi paketleri ile müşterilerinin dikkatini çekmeyi her zaman başarıyor. Akbank'ın yeni çıkartmış olduğu çalışanlarına özel 50.000 TL'lik online kredi paketi duyuruldu. Akbank kredi hizmeti sunarken dikkat etmiş olduğu en önemli etken kişinin kredi notudur. Akbank'tan kredi notu yüksek olan kişiler rahatlıkla kredi kullanabilmektedir. Akbank farklı kredi paketleri ile müşterilerinin dikkatini çekmeyi her zaman başarıyor. Akbank'ın yeni çıkartmış olduğu çalışanlarına özel 50.000 TL'lik online kredi paketi duyuruldu. Akbank kredi hizmeti sunarken dikkat etmiş olduğu en önemli etken kişinin kredi notudur. Akbank'tan kredi notu yüksek olan kişiler rahatlıkla kredi kullanabilmektedir.

Banka risk olarak en uygun konumda meslek sahibi olan ve belirli bir geliri bulunmakta olan vatandaşları görmektedir. Bu sebeple gelir belgeleri bulunmakta olan vatandaşların daha uygun koşullarda kredi almaları sağlanmaktadır. Akbank gelir belgesi bulunan vatandaşlara bankaya bile gelmelerine gerek bulunmayan kredisini sunmuş bulunmaktadır.

 

Editörün Seçtikleri

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.