Haberler

Galaxy Note 20 için Detaylar Gelmeye Başladı

Galaxy Note 20 ekran özellikleri ile dikkat çekecek.

Samsung kısa süre sonra yeni akıllı telefon modelleri için tanıtım yapacak. Markanın Galaxy S20 serisi akıllı telefonlarının dışında bir de katlanabilir bir akıllı telefon sunduğunu göreceğiz. Katlanabilir akıllı telefon ve Galaxy S20 akıllı telefonları hakkında bilgilerimiz az çok var ama bundan bir sonraki amiral gemisi akıllı telefon modeli olan Galaxy Note 20 serisi için de detaylar ortaya çıkmaya başladı.

Samsung konusunda isabetli tahminleriyle bilinen Ice Universe isimli Twitter hesabı üzerinden paylaşılan yeni bilgiler Galaxy Note 20 akıllı telefonlarının ne kadar iddialı modeller olacağını da göstermekte.

Galaxy Note 20 Ekranı Özel Bir Telefon Olacak

Paylaşımda yeni akıllı telefonlar ilgili olarak çok fazla bir detay yok. Paylaşımda yeni akıllı telefonun ekran teknolojisi konusunda bazı bilgiler ortaya çıkmış durumda. Buna göre söz konusu akıllı telefonda 120 Hz yenileme hızı sunulacak. Aslında Full HD çözünürlük değerinde 120 Hz yenileme hızının sunulması sürpriz değil.

Fakat yeni Note modelinin bu değeri QHD çözünürlükte bile sağlaması bekleniyor. Bu da markanın yeni akıllı telefonlarının alanında öne çıkacağını göstermekte. Bunun dışında yeni modelin daha ne gibi artıları olacağını zaman gösterecek.

Metin YÜKSEL

Ankara'da İK Ajans bünyesinde çalışıyorum. 2014 yılından bu yana "Teknoloji" alanında çeşitli gazete ve haber sitelerinde farklı projelerde yer aldım. 2018 yılından itibaren Yorumla.Net için haber editörlüğü yapıyorum.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu