Haberler

Galaxy Buds Plus için İki Yeni Renk Geliyor

Galaxy Buds Plus kablosuz kulaklık modeli için yeni renk seçenekleri ortaya çıktı.

Kablosuz kulaklıklar için yeni bir yarış başlatan Samsung, Apple’ın Airpods Pro serisi kulaklıklarına Galaxy Buds Plus modeliyle cevap vermişti. Kısa süre önce tanıtımı yapılan yeni kulaklıkların tasarım olarak ana seriden çok ayrılmadığını ve hemen hemen benzer bir tasarıma yer verdiğini gördük.

Teknik özellikler konusunda biraz daha geliştirilmiş bir model olan Galaxy Buds Plus kablosuz kulaklık modelinin şu sıralar yeniden gündeme gelmesinin nedeni ise kulaklıklar için yapılan renk güncellemesi. Doğrudan Samsung tarafından olmasa da yakın bir kaynaktan yapılan açıklamaya göre kulaklıklara iki yeni renk seçeneği eklenecek.

Galaxy Buds Plus Kırmızı ve Pembe Seçenekleri Geliyor

Paylaşılan bilgilere göre kulaklıklara kırmızı renk seçeneği eklenecek. Kırmızı renkli modelin yanında bir de pembe renk seçeneğine yer verildiğini göreceğiz.

Galaxy Buds Plus

Her iki renk seçeneğinin de şimdilik sadece Güney Kore genelinde satışa çıkacağını da ekleyelim. Şimdilik satışlar Güney Kore genelinde yapılacak ancak ilerleyen dönemlerde yeni renk seçeneklerinin Avrupa pazarında da sunulması bekleniyor.

Yeni renklerle beraber fiyat kısmında bir değişiklik olup olmayacağı konusunda ise kesin bilgiler yok. Şu an için mavi modelin 900 TL satış fiyatına sahip olduğunu görüyoruz. Muhtemelen kırmızı ve pembe seri için de hemen hemen aynı fiyat aralığına yer verilecek.  

Gökhan YILMAZ

1980 Trabzon doğumluyum. Yaklaşık 5 yıldır bir kamu kuruluşunda tekniker olarak çalışmaktayım. Teknoloji ve bilim dünyasındaki gelişmeleri yakınen takip etmeyi seviyorum. 2018 yılından itibaren Yorumla.Net için aktif editörlük yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu