Haberler
Trend

Black Panther Çizgi Romanları Ücretsiz Oldu

Black Panther çizgi romanları Marvel tarafından ücretsiz bir hale getirildi. Çizgi romanlar neden ücretsiz oldu?

Black Panther, Marvel gezegeninin en çok dikkat çeken yapımlarından biri oldu. O kadar sevildi ki devam yapımlarının geleceği söylenmişti. Devam yapımları bir yana karakter Yenilmezler filminde de yer almıştı.

Filmlerde Black Panther’i canlandıran ise ünlü oyuncu Chadwick Boseman olmuştu. Ünlü isim genç yaşta yakalandığı kanser sonrasında ne yazık ki hayata gözlerini yummuştu. Ünlü oyuncunun ölümü büyük üzüntü ile karşılanırken Black Panther öksüz kaldı.

Black Panther Çizgi Romanları Artık Ücretsiz

Marvel ise bu durumda yaşadıkları üzüntüyü içtenlikle dile getirmiş ve ünlü oyuncunun anısını yaşatacaklarını duyurmuştu. Bu konuda ilk hamle de geldi ve Marvel efsane olan karakterin tüm çizgi romanlarını ücretsiz olarak erişime açtıklarını duyurdu.

Marvel’in çizgi romanlarının yer aldığı mağaza olan Comixology üzerinde yapılan kampanya sonrasında tüm çizgi roman içeriklerine ücretsiz olarak erişmiş olacaksınız.

Sadece ana karakter değil bunun yanında karakterin ana yurdu olan Wakanda için de çizgi romanları ücretsiz hale getiren Marvel, bunun için sadece hesap oluşturmanın da yeteceğini duyurdu.

black-panther.jpg

İlk kez 2005 yılında başlayan çizgi roman serisinin en güncelleri dahil olmak üzere ücretsiz hale getirilmesinden sonra, bu kampanyanın uzun sürede devam edeceği açıklandı. Yani bundan sonrada yeni bir çizgi roman gelecek olursa onun da ücretsiz olarak sunulduğunu göreceğiz ki bu da zaten aranan bir durum. Wakanda’nın anlatıldığı diğer çizgi romanlar için de aynı şey geçerli.

Black Panther öksüz kaldı ama Marvel bu şekilde en azından hayranların, ücretsiz bir şekilde çizgi romanları takip etmesi sağlayacak. Bir yandan da ünlü isim anılmış olacak.

Turan YALÇIN

1997 İstanbul doğumluyum. Okan Üniversitesi Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri bölümü öğrencisiyim. Ulusal bir gazetenin internet sitesinin teknoloji alanında 3 yıldır, Yorumla.Net ailesinde ise 2019 yılının ilk aylarından itibaren haber editörlüğü yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu