Bankalardan hesaplı 10 Bin TL İhtiyaç Kredisi! Taksit Hesaplama nasıl yapılır

İhtiyaç kredisi başvuruları her geçen zaman yükselişe gösterirken bankalar ihtiyaç kredisi koşullarını güncel tutmaya devam ediyorlar. Şuan ne az faizli ihtiyaç kredilerini hangi bankalar vermekte?

İhtiyaç kredisi başvuruları her geçen zaman yükselişe gösterirken bankalar ihtiyaç kredisi koşullarını güncel tutmaya devam ediyorlar. Şuan ne az faizli ihtiyaç kredilerini hangi bankalar vermekte?

İhtiyaç Kredisi Taksit Hesaplama basış yapılır

screenshot-104.jpg

Türkiye’de ekonomik alanda gelişmeler vatandaşların oluşan borçlarındaki aksamalara Sebep olmaya hala devam ediyor. Bunun sonucu olarakta bankalara yapılmış olan ihtiyaç kredisi başvuruları yükselmiş durumda. Bireylerin ihtiyaç kredisi alarak borçlarını ödenebilir hale getirme olanağına sahip oluyorlar. İhtiyaç kredisi almak isteyen vatandaşlar bankaların ihtiyaç kredisi avantajlarının detaylarını yakından araştırıyorlar.

Her bir banka farklı bir kredi politikası uygulumakta. Bu politika sonucu vatandaşların olanakları da artış gösteriyor. İhtiyaç kredisi avantajları bankadan bankaya değişerek vatandaşlara farklı imkanlar sunuluyor. Birkaç bankalar ödeme erteleme konusunda iyi imkan verirken bazı bankalar ise az faiz oranı ile müşterilerine kredi verebiliyor. Bütün bu gelişmeler insanların borçlarını ödemek için bir fırsat haline gelmekte. Peki hangi bankalar nasıl avantajlarla ihtiyaç kredisi sağlamakta.

QNB FİNANSBANK 10 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA

QNB Finansbank’tan ihtiyaç kredisi almak isteyen insanlara banka bünyesinde aylık olarak yüzde 1,39 faiz oranına kredi faizi uygulanmakta. İsteyen müşteriler bu verilen kredinin geri ödemesi hususuna ise 3 ay sonra gibi bir süre ile başlayabiliyorlar. 36 ay vade imkani ile 10 Bin TL ihtiyaç kredisi alan vatandaşlar bankaya her ay 371 TL ücretinde kredi taksiti yatırıyorlar. Vade bitiminde ise müşteriler bankaya toplamda olarak 13.381 lira kredi geri ödemesi yapmaktalar.

İŞ BANKASI 10 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA

screenshot-103.jpg

İş Bankası’ndan ihtiyaç kredisi alan vatandaşlara banka bünyesinde aylık olarak yüzde 1,65 oranında kredi faizi verilmekte. 36 ay vade imkanı ile 10 Bin TL ihtiyaç kredisi alan müşteriler bankaya her ay olarak 391 TL kredi taksiti yatırılıyor. Vade bitiminde ise müşterilerin yatırmış oldukları toplam ödeme tutarı ise 14.078 TL oluyor.

VAKIFBANK 10 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA

Vakıfbank’tan ihtiyaç kredisi alındığında banka bünyesinde müşterilerine aylık olarak yüzde 1,54 oranında kredi faizi yapılmakta. 36 ay vade imkanı ile 10 Bin TL ihtiyaç kredisi alan müşteriler bankaya her ay olarak 382 TL kredi taksiti yatırılıyor. Vade bitiminde müşterilerin bankaya yatıracakları toplam tutar ise 13.781 TL olmakta.