Bankalar Şubat Ayı İtibariyle Kredi Kampanyalarını Yeniliyor! Bankaların yenilemiş olduğu konut, taşıt ve ihtiyaç kredileri!

Bankalar Şubat Ayı İtibariyle Kredi Kampanyalarını Yeniliyor! Bankaların yenilemiş olduğu konut, taşıt ve ihtiyaç kredileri!

Halk Bankası, Vakıfbank, Garanti Bankası, Ziraat Bankası ve ING Bank kredi fırsatlarını yeniliyorlar. Bu faiz oranları görenlerin dudaklarını uçuklatıyor! Nakit sıkıntısı çeken birçok vatandaş kredi çekme yollarını arıyor ve kendileri için uygun kredi

Halk Bankası, Vakıfbank, Garanti Bankası, Ziraat Bankası ve ING Bank kredi fırsatlarını yeniliyorlar. Bu faiz oranları görenlerin dudaklarını uçuklatıyor! Nakit sıkıntısı çeken birçok vatandaş kredi çekme yollarını arıyor ve kendileri için uygun kredi kampanyalarını sürekli olarak araştırıyorlar.

Bankaların oluşturmuş olduğu kredi kampanyaları birçok kişinin dikkatini çekmektedir. Düzenlenen bu kredi kampanyalarında belirtilen yeni faiz oranları görenleri şaşkına çeviriyor.

screenshot-13-001.jpg

Kişiler konut ihtiyaç taşıt kredisi ve şartlarını araştırıyorlar. Koronavirüs salgını sebebiyle birçok insan ekonomik olarak zor durumda birçok ihtiyacını ertelemek durumunda kalıyor. İhtiyaçlarını ertelemeden kredi ile karşılamaya çalışan vatandaşlar için ev kredisi, araç kredisi, ihtiyaç kredisi sunulmaktadır. Bu kredilerin şartları ve faiz oranları vatandaş tarafından çok merak ediliyor. Haberimizin devamında bankaların kredi şartlarını sizler için derledik.

Merkez Bankası'nın faiz yükselttim kararı sonrasında birçok banka kredi faiz oranlarında değişiklikler gerçekleştirdi. Merkez Bankası'nın yüzde 17 faiz yükselttim kararı ile birlikte bankaların düşük olan faizleri bir hayli arttı.

Bankalar ve faiz oranları

screenshot-14-001.jpg

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranı 1.58, ev kredisi faiz oranı 1.47, araç kredisi faiz oranı 1.66

 Halk Bankası Halk Bankası ihtiyaç ve taşıt kredisi faiz oranları 1.57, ev kredisi faiz oranı 1.42

İş Bankası faiz oranları konut kredisi faiz oranı 1.40, ihtiyaç kredisi faiz oranı 1.50, taşıt kredisi faiz oranı 1.55

Türkiye Ekonomi Bankası ihtiyaç destek kredisi faiz oranı 1.45, ev kredisi faiz oranı 1.40, araç kredisi faiz oranı 1.49

Vakıfbank ihtiyaç destek kredisi faiz oranı 1.80, ev kredisi faiz oranı 1.49, taşıt kredisi faiz oranı 1.35

Garanti ihtiyaç destek ve ev kredisi faiz oranları 1.49, araç kredisi faiz oranı 1.64

Finansbank ihtiyaç kredisi faiz oranı 1.33, konut kredisi faiz oranı 1.68, araç kredisi faiz oranı 1.61

Denizbank ihtiyaç destek kredisi faiz oranı 2.17, taşıt kredisi faiz oranı 1.74

Kampanyalar aylık değişiyor

Nakit sıkıntısı yaşamakta olan birçok vatandaş kredi çekme yollarını aramaktadır ve kendileri için uygun kredi kampanyalarını sürekli olarak araştırmaktadır. Bankaların oluşturmuş olduğu kredi kampanyaları birçok kişinin dikkatini yoğun bir şekilde çekmektedir. Düzenlenen bu kredi kampanyalarında sunulmakta olan yeni faiz oranları görenleri oldukça şaşkına çeviriyor. Kişiler konut ihtiyaç taşıt kredisi ve şartlarını araştırıyorlar. Koronavirüs salgını sebebiyle birçok insan ekonomik olarak zor durumda birçok ihtiyacını ertelemek durumunda kalıyor.

Editörün Seçtikleri

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.