Haberler

Atiye 2. Sezon Çekimleri için Beklenen Tarih Geldi

Atiye 2.sezon için çekimlerin başlayacağı tarih duyuruldu.

Atiye, Netflix tarafından sunulan Türk dizilerine en iyi örneklerden biri oldu. Çok kısa bir süre içerisinde kendine hayran kitlesi oluşturmayı başaran yapımın, ilk sezonu epey bir ses getirdi. İlk sezon için 27 Aralık 2019 tarihinde yayın yapılmıştı.

İlk sezon büyük oranda beğeni topladı ve dizinin devam etmesine karar verildi. Bu noktada yapımın 2.sezonu için çekimlerin ne zaman başlayacağı konusunda ise herhangi bir açıklama yapılmamıştı. Şimdi beklenen çekim tarihi kısmında da bilgiler verildi.

Atiye 2. Sezon Ne Zaman Gelecek?

Dizide rol alan ve Cansu karakterine hayat veren Melisa Şenolsun tarafından paylaşılan bilgilere göre yapımın ikinci sezon çekimleri Mart ayında başlayacak. Çekimler Mart ayında başlayacak ancak ikinci sezonun ne zaman yayınlanacağı konusunda bilgi bulunmuyor.

Atiye

Atiye 2. Sezon için yayın tarihinin önümüzdeki aylarda açıklanması bekleniyor. Sekiz bölümlük ilk sezonun hemen sonrasında gelecek olan ikinci sezonda yine Beran Saat ve Mehmet Günsur isimlerinin başrolde olması beklenmekte. Dizinin hikayesinin nasıl devam edeceği ise merakla bekleniyor. Bu konuda da kısa süre içerisinde açıklamalar yapılmasını bekliyoruz. Özellikle yayın tarihini merakla bekliyoruz.  

Gökhan YILMAZ

1980 Trabzon doğumluyum. Yaklaşık 5 yıldır bir kamu kuruluşunda tekniker olarak çalışmaktayım. Teknoloji ve bilim dünyasındaki gelişmeleri yakınen takip etmeyi seviyorum. 2018 yılından itibaren Yorumla.Net için aktif editörlük yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu