Haberler
Trend

Aşk Bir Rüya 31 Mayıs Pazar 101. Bölüm Fragmanı ve Özeti

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Aşk Bir Rüya adlı dizinin 31 Mayıs Pazar günü yayınlanacak olan 101. bölümün fragmanı ve özeti.

Kanal 7 ekranları yepyeni bir Hint dizisiyle izleyicileri kendisine bağımlı hale getirmeyi başardı. 31 Mayıs Pazar günü yayınlanacak olan 101. bölüm fragmanı ve özeti sizlerle.

Kekeme olduğu için aşk hayatı hiç düzgün gitmeyen ve kimsenin evlenmek istemediği Thapki, aslına bakıldığında sevecen, sevgi dolu bir kız. Düğün gününde kekemeliği yüzünden terkedilecek dünyası başına yıkılan Thapki, yepyeni bir dünyanın kapılarını aralayabilmek için yeni bir işe başlar. Başladığı işinde acaba Thapki’yi neler bekliyor. Hayatının aşkını arayan, aşkın her sorunu çözebilecek gücü olduğuna inanan Thapki’nin sımsıcak hikayesi Kanal 7 ekranlarında izleyicileriyle buluşuyor.

Aşk Bir Rüya 101. bölüm 31 Mayıs Pazar fragmanı ve özeti buradan izleyebilirsiniz.

 

Turan YALÇIN

1997 İstanbul doğumluyum. Okan Üniversitesi Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri bölümü öğrencisiyim. Ulusal bir gazetenin internet sitesinin teknoloji alanında 3 yıldır, Yorumla.Net ailesinde ise 2019 yılının ilk aylarından itibaren haber editörlüğü yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu