Haberler
Trend

5 Haziran Cuma Arka Sokaklar 555. Bölüm Özeti ve Fragmanı

Kanal D ekranlarında yayınlanan Arka Sokaklar dizisinin 5 Haziran Cuma günü yayınlanacak olan 555. bölüm fragmanı ve özeti.

5 Haziran 2020 Cuma günü yayınlanacak olan Arka Sokaklar 555. bölüm özeti ve fragmanı izle. Kanal D ekranlarında yayınlanan ve yıllardır zirveden inmeyen Arka Sokaklar dizisinde ekibimiz her zaman olduğu gibi olayların peşinden sokaklarda.

Arka Sokaklar dizisi 555. bölümde Nazlı’ya tecavüz eden Kudret bir süre önce hapisten çıkmıştı. Rasim de para karşılığında kız kardeşi Nazlı’yı Kudret’le evlenmek için iyiden iyiye zorlamaya başlar. Sık sık uyuşturucu ilaçlar vererek Nazlı’nın bilinç değişikliklerine neden olan Rasim, olayları iyice körükler.

Nazlı’yı kurtarabilmek için her yolu deneyen Selin, Nazlı’nın izine bir türlü ulaşamaz ve çaresizce arayışlarına devam eder. Mesut da Selin’e Nazlı konusunda yardımcı olmaya çalışır.

Arka Sokaklar 555. bölümde Pınar öğrencileriyle bir online ders planlar. Ders esnasında Damla isimli öğrencinin evinden yükselen sesler sonrası Damla kaçırılır. Pınar bu durumu Ali’ye haber verir ve Damla’yı bulabilmek için büyük bir çaba başlatılır.

5 Haziran Cuma günü yayınlanacak olan Arka Sokaklar 555. bölüm özeti ve fragmanını izleyin.

Turan YALÇIN

1997 İstanbul doğumluyum. Okan Üniversitesi Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri bölümü öğrencisiyim. Ulusal bir gazetenin internet sitesinin teknoloji alanında 3 yıldır, Yorumla.Net ailesinde ise 2019 yılının ilk aylarından itibaren haber editörlüğü yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu