5 Bankada 5 bin TL Kredi: Hemen Başvurun!

5 Bankada 5 bin TL Kredi: Hemen Başvurun!

Korona virüs salgının getirdiği olumsuz ekonomik tahribatın önüne geçmek ve ihtiyaçları karşılamak için bankalar oldukça destek oluyor. Şu ana kadar birçok banka korona virüsten kaynaklı olarak özel kampanyalar oluşturdu.

 

Korona virüs salgının getirdiği olumsuz ekonomik tahribatın önüne geçmek ve ihtiyaçları karşılamak için bankalar oldukça destek oluyor. Şu ana kadar birçok banka korona virüsten kaynaklı olarak özel kampanyalar oluşturdu.

Tüm Dünya’da olduğu gibi Türkiye’de de ekonomik anlamda olumsuz durumlar gözler önünde. Nakit ihtiyaçları olan kişilerde soluğu bankalardan alıyor. Bilindiği üzere bankalar korona virüs salgınından kaynaklı olarak birçok noktada kolaylık sağladılar. Bu kolaylıklar sayesinde ihtiyaç sahiplerine vadeli kredi sağladılar.

Biraz sonra sizlerle paylaşacağımız 5 bankadan, 5 bin lira kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Fakat bilinmesi gereken nokta her banka belirli kriterleri karşılayan bireylere kredi kartı vermektedir. Örneğin düzenli gelir bordrosu, kredi sicil notu gibi detaylar bulunmaktadır. Eğer ki bu gereklikleri eksiksiz olarak karşılarsanız o zaman krediniz onaylanmaktadır. Aksi takdirde kredi almanız mümkün değildir.

Hangi Bankalardan 5 Bin Lira Kredi Alınır?

Hemen hemen bütün bankalar, başvuru hususuna uygun olarak kredi desteği sağladıklarını belirtebiliriz. Milyonlarca insanı etkileyen korona virüs salgının ekonomik sorunlarından kurtulmak için bazı bankalardan destek alabilirsiniz. Aşağıdaki 5 banka 5 bin lira ve daha üzeri kredi sağlamaktadır. Karşınızda 5 bin lira kredi alabileceğiniz bankalar.

isbankasi-001.jpg​​​​​​​

  • İş Bankası Kredi Başvurusu

İş Bankası kredi başvurusu gerçekleştirerek kredinizi alabilmeniz mümkün. Kredi notunuza ve banka sicilinize göre kredi alıp alamayacağınızı unutmamakta fayda var. İş Bankası kredi başvurusunu gerçekleştirmek için mobil bankacılık işlemini kullanmanızın yanı sıra şubeye giderek de başvuru gerçekleştirebilirsiniz.

finansbank-001.jpg​​​​​​​

-QNB Finansbank Kredi Başvurusu

Müşterilerine ve müşteri adaylarına hizmet sağlayan önemli bankalardan birisi de QNB Finansbank olduğunu söyleyebiliriz. Banka, oldukça kısa bir süre içerisine başvurunuzu sonuca bindiriyor. QNB Finansbank başvurunuzu bankanın şubesine giderek veya mobil bankacılığını kullanarak gerçekleştirebilirsiniz.

odeabank-0-001.jpg

- Odeabank Kredi Başvurusu

5 bin lira kredi almak için Odeabank’a başvuru gerçekleştirebilirsiniz. Banka 5 bin liradan başlayarak birçok tutarda kredi sağlayabiliyor. Fakat krediyi belirli kriterleri karşılayan bireylere vermediğini unutmamakta fayda var. Odeabank üzerinden başvuru gerçekleştirmek için bankayı arayabilirsiniz. Bunun yanı sıra mobil bankacılık veya şube üzerinden de başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

5df1dada5542870ebcff5ebb.jpg

- ING Kredi Başvurusu

ING Bank üzerinden 5000 liraya kadar kredinizi alabilmeniz mümkün. Başvurunuzu mobil üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra şubeyi ziyaret edebilmekte mümkün. Fakat koron virüs önlemlerinden kaynaklı olarak online veya telefon ile başvuru yapmanız daha sağlıklı.

vakifbank-001.jpg​​​​​​​

- Vakıfbank Kredi Başvurusu

Kamu bankalarından birisi olan Vakıfbank’tan da kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Banka başta 5 bin lira olmak üzere birçok tutarda kredi sağlayabiliyor. Kamu bankası olmasından kaynaklı olarak daha düşük faizleri uyguladığını hatırlatmakta fayda var. Bankaya aynı şekilde mobil veya şube üzerinden kredi başvurunuzu gerçekleştirebilmeniz mümkün.

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.