Haberler
Trend

27 Mayıs 2020 Çarşamba Survivor ödül oyununu kazanan takım belli oldu

Survivor 27 Mayıs ödül oyununu hangi takımın kazandığı belli oldu. Tartışmaların damga vurduğu oyunda mutluluk ve gözyaşları aynı anda sahnelendi.

Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını yürüttüğü Survivor 2020 27 Mayıs ödül oyununda kazanan takım belli oldu. Bu akşam yayınlanan yeni ödül oyununda ünlüler ve gönüllüler kıyasıya mücadele etti. Peki heyecanla izlenen 27 Mayıs Survivor ödül oyununu hangi takım kazandı ve büyük ödül ne oldu. İşte detaylar..

Survivor 27 Mayıs Ödül Oyununu Hangi Takım Kazandı?

TV8’in dünyaca ünlü yarışma oyunu Survivor’un bu akşam yayınlanan bölümü adeta nefesleri kesti. Yarışma içeriği olarak salıncaklarda arkadaşları tarafından çekilerek yarışmacının topları toplayıp bir sepete atmaya çalıştığı oyuna “Ünlüler Takımı” oldukça hızlı ve etkili başladı. Ünlülerin ard arda aldığı sayılarla fark bir anda açılırken oyunun galibi final bölümünde belli oldu.

Survivor 27 Mayıs ödül oyununun final turunca ünlüler takımından Sercan ile Gönüllüler takımından Barış yarıştı. Sercan’ın kazandığı son sayı ile 27 Mayıs Survivor oyununun kazananı Ünlüler takımı oldu. Ödül oyununu 10-5 kazanarak ödülün sahibi oldu.

Survivor 27 Mayıs Çarşamba Ödül Oyununda Ödül Ne İdi?

Bu akşam yayınlanan Survivor 2020 Ünlüler ve Gönüllüler yarışmasının bölümünde her iki takım bayram haftasının ardından ödül oyununda karşı karşıya geldi. Ödül oyununu Murat Ceylan sunarken oyun öncesi açıklanan büyük ödül ise “Köfte Ekmek ve Piyaz” oldu.aya alınan sayıların ardından fark açıldı.

Yarışmanın final turunda Ünlüler’den Sercan ve Gönüllüler’den Barış sahneye çıktı. Sercan’ın son sayısıyla Ünlüler oyunu 10-5 kazandı ve ödülün sahibi oldu.

Turan YALÇIN

1997 İstanbul doğumluyum. Okan Üniversitesi Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri bölümü öğrencisiyim. Ulusal bir gazetenin internet sitesinin teknoloji alanında 3 yıldır, Yorumla.Net ailesinde ise 2019 yılının ilk aylarından itibaren haber editörlüğü yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu