Haberler

2020 Seat Leon Ortaya Çıktı

2020 Seat Leon tanıtıldı. Tasarım kısmında nasıl bir seri sunuldu?

Bu sene yenilenmesi beklenen otomobillerden biri olan Leon serisi için beklenen detaylar ortaya çıkmaya başladı. Uzun bir süredir gündemde olan 2020 Seat Leon modeli için son olarak tasarım detaylarının ortaya çıktığı açıklandı. Kısa bir süre önce sızdırılan bazı görseller ise 2020 Seat Leon modelinin tasarımının nasıl olacağı konusunda soru işaretlerini kaldırdı.

2020 Seat Leon Nasıl Bir Tasarımla Gelecek?

Paylaşılan görsellere göre söz konusu araçların tasarımında önemli bir değişiklik yapılacağı görülüyor. Leon serisi zaten performanslarıyla öne çıkmış olan araç serileri arasında yer alıyor ancak bu tasarım çizgilerine bakacak olursak araç biraz daha dikkat çekici bir hale gelmiş durumda.

Aracın performans çizgilerini öne çıkaracak yeni bir tasarım söz konusu olacak. Daha sportif ve daha kaslı bir yapıyla gelecek olan yeni seri Mercedes’in 2020 model A serisi tasarımını andırıyor. Bagaj kapağında boydan boya uzanan stop lambası ve tam olarak ortalanmış olan Seat logosu da dikkat çekici.

2020 Seat Leon

Sadece tasarımı değerlendirdiğimiz zaman çok daha iddialı bir araç karşımıza çıkacak orası kesin. Lansmandan sonra teknik veriler ise kesinlik kazanacaktır. Aracın tüm detaylarının bugün belli olması bekleniyor.

Gökhan YILMAZ

1980 Trabzon doğumluyum. Yaklaşık 5 yıldır bir kamu kuruluşunda tekniker olarak çalışmaktayım. Teknoloji ve bilim dünyasındaki gelişmeleri yakınen takip etmeyi seviyorum. 2018 yılından itibaren Yorumla.Net için aktif editörlük yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu