Ziraat Bankasından İpotekli Ve Yüksek Meblağlı Kredi Kampanyası Duyurusu Geldi!

Ziraat Bankasından İpotekli Ve Yüksek Meblağlı Kredi Kampanyası Duyurusu Geldi!

Yüksek meblağlardaki kredi ihtiyaçlarınız için Ziraat Bankası tarafından ipotek göstererek kredi kullanabileceğiniz bireysel ihtiyaç kredisi sunmaktadır. Bu kredi için uzun vade imkanları ve yüksek meblağlı kredi taleplerinizi karşılayabileceğinizi

Yüksek meblağlardaki kredi ihtiyaçlarınız için Ziraat Bankası tarafından ipotek göstererek kredi kullanabileceğiniz bireysel ihtiyaç kredisi sunmaktadır. Bu kredi için uzun vade imkanları ve yüksek meblağlı kredi taleplerinizi karşılayabileceğinizi duyurdular.

Başlattıkları yeni kredi fırsatı için kamu bankalarımızdan biri olan Ziraat Bankasından yapılan açıklamaya göre yüksek meblağlı kredi ihtiyaçlarınız için ipotekli kullanabileceğiniz finansman kredisini için hemen başvurunuzu gerçekleştire bilirsiniz. Ayrıca uzun vade süreli ödeme olanağı da sunulmaktadır.

screenshot-17.jpg

Söz konusu kredi kampanyası için dilerseniz Ziraat Bankası resmi internet sitesinden daha detaylı bilgi alabilir başvurunuzu ise kimlik belgenizle birlikte şubelerden gerçekleştirebilirsiniz. Bu kredi fırsatı için kullandırılacak minimum kredi miktarı konutlar için uygulanan ekspertiz oranının yüzde sekseni iş yeriniz veya kurumunuz için ekspertiz oranı yüzde yetmiş beş, arsa ve gayrimenkullerde ise yüzde elli şeklinden kredi sunulmaktadır.

Sunulan bu kredi kampanyası için 3 yıl vade fırsatı sunulmaktadır ve kredi teminat için konusuna göre ipotek uygulanmaktadır.

Ziraat Bankasından İpotekli Ve Yüksek Meblağlı Kredi Kampanyası Özellikleri

3 yıla kadar vade imkanı sunulmaktadır.

Kredi tahsisine göre ipotek işlemi uygulanmaktadır.

Ayrıca Ziraat Bankasının gerek duyması halinde farklı bir teminat talep etme yetkisi de bulunmaktadır.

Ziraat Bankası sunmuş olduğu krediler için kişilere hayat sigortası, konut sigortası ve deprem sigortası sunmaktadır.

Ziraat Bankası Türkiye Hayat Emeklilik firması için şubeleri acente olarak kullanılmaktadır.

Ziraat Bankası tarafından verilmekte olan yeni kredi fırsatı için kamu bankalarımızdan biri olan Ziraat Bankasından yapılan açıklamaya göre yüksek meblağlı kredi ihtiyaçlarınız için ipotekli kullanabileceğiniz finansman kredisini için hemen başvurunuzu gerçekleştire bilirsiniz. Ayrıca uzun vade süreli ödeme olanağı da sunulmaktadır. Normal şartlar altında alınmakta olan ihtiyaç kredisi ile ipotekli olarak alınmakta olan krediler arasında oldukça büyük bir fark bulunmaktadır. faiz oranlarında ki uygunluğun yanı sıra oldukça büyük meblağlar da verilmektedir. Bu durum paraya ihtiyacı olanlar için oldukça önemli bir detaydır.

 

Editörün Seçtikleri

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.