Vefa İhtiyaç Kredisi İle Halkbank Gene Gönülleri Feth Etti..!

Vefa İhtiyaç Kredisi İle Halkbank Gene Gönülleri Feth Etti..!

Kamu bankalarımız arasında olan halk bank yine güzel bir kredi kampanyası ile yüzleri güldürüyor. Farkındalık oluşturulacak farklı bir krediye olanak sağlıyor. Halkbank’ ın sunduğu ‘’vefa ihtiyaç kredisi’’

Kamu bankalarımız arasında olan halk bank yine güzel bir kredi kampanyası ile yüzleri güldürüyor. Farkındalık oluşturulacak farklı bir krediye olanak sağlıyor. Halkbank’ ın sunduğu ‘’vefa ihtiyaç kredisi’’ fırsatları sunmaktadır. Sunmuş olduğu bu kredi kampanyası ile şehit aileleri ve gazilerimize vefa ihtiyaç kredi kampanyası kapsamında 100.00 TL’ ye varan 36 ay vadeli bireysel ihtiyaç kredisi kampanyası sunmaktadır.

Halkbank’ın Sunduğu Bu Kredi Kampanyasından Kimler Yararlanabilir?

screenshot-13-001.jpg

Bankanın sundu bu ihtiyaç destek kredisi kampanyasından şehit olduğuna dair ellerinde belgesi bulunan şehit ailesi (Ebeveynleri, eşi ve evlatları)  gazilerimiz ve malul gazi belgesi bulunan gazilerimiz faydalana bilmektedir. Bu belgeyi bankaya sunan kişiler, 100.00 TL’ ye varan 36 ay vadeli bireysel ihtiyaç kredisi kampanyasından yararlanabilmektedir.

Halkbank’ ın sunduğu bu kredi ile 1.68 faiz oranıyla 100.000 TL’ ye varan tutarda 36 ay vade fırsatı ile 3.933 TL ödeme fırsatı sunuyor.

Müşteriler başvurularını belgeleri ile sadece şubelere yapabilmektedir.

Senelik maliyet tutarları; faiz oranı dosya tahsil ücreti ve vergiler dahil olarak hesaplanmaktadır.

Halkbank talep ettiği takdirde kredi koşullarını ve kredi kullandırma durumunu kaldırma ve saklama, gizli tutma hakkını kendinde tutar.

Bu kampanyada yararlanmak için size en yakın Halkbank şubesine uğrayıp başvurunuzu yapabilirsiniz.

Ayrıca daha detaylı bilgi almak için isterseniz internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Özel Krediler Halkbank da

Sunmuş olduğu bu kredi kampanyası ile şehit aileleri ve gazilerimize vefa ihtiyaç kredi kampanyası kapsamında 100.00 TL’ ye varan 36 ay vadeli bireysel ihtiyaç kredisi kampanyası sunmaktadır. Böylelikle hepimizin hassasiyet göstermekte olduğu ve toplum için son derece hassas bir yerde bulunan vatandaşlarımız için banka gerçekten de cazip bir kredi olanağı sunmaktadır. Kredi her vatandaşın yararlanabileceği bir kredi değildir. Özel olarak verilmekte olması sebebiyle verilmiş olan özel şartları taşıması gerekmektedir.

Halkbank’ ın sunduğu bu kredi ile 1.68 faiz oranıyla 100.000 TL’ ye varan tutarda 36 ay vade fırsatı ile 3.933 TL ödeme fırsatı sunuyor.  Bu özel kredi için banka müşterilerini bankaya bekliyor.

 

 

 

 

 

Editörün Seçtikleri

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.