QNB Finansbak’tan Herkese 563 Tl Taksitle Kredi!

QNB Finansbank, nakit ihtiyacı olan ve maddi olarak zor durumda olanlar için yeni bir kredi kampanyasını hayata geçirdiğini duyurdu. Vatandaşlara yönelik desteğin devam edeceği ifade edildi.

Ülkemizin salgın sürecinden geçtiği şu günlerde maddi olarak zorluk içinde olan vatandaşlar nakit ihtiyaçlarını karşılayabilmek için bankaların uygun faizli kredilerini araştırmaya devam ediyorlar. Vatandaşların bu arayışının farkında olan QNB Finansbank’ta harekete geçerek uygun faizli kredi kampanyasını duyurdu. Salgın döneminde maddi zorluk içinde olan vatandaşların uygun faiz oranlarına sahip kredilerle desteklenmeye devam edileceği belirtildi.

1-100-lira-nakit-para-destegi-odemeler-basladi-5040370.jpg

QNB Finansbank, salgın dönemi şartlarını da gözeterek bazı bankaların sunmadığı özelliklerle yeni kredisini sunmuş bulunuyor. Özellikle kısıtlamalardan dolayı iş yerleri kapanan ve bundan dolayı gelir elde edemeyen vatandaşlar göz önüne alınarak hazırlanan kredi kampanyasında 3 ay taksit erteleme fırsatı bulunuyor, böylece kısıtlamalardan dolayı gelir elde edemeyen vatandaşların geri ödemelerde zorluk yaşamasının önüne geçilmek isteniyor. QNB Finansbank’ın yeni kredi kampanyasına vatandaşların yoğun bir ilgi göstermesi bekleniyor.

Nasıl Yararlanılır?

QNB Finansbank’ın salgın dönemine özel olarak hayata geçirdiği yeni kredi kampanyasından nasıl yararlanılacağı da belli oldu. QNB Finansbank’ın kredisinden yararlanmak için yerine getirilmesi gereken ilk şartın bankanın yeni müşterisi olmak olduğu söylendi.

1 Mayıs’tan itibaren devreye sokulan dijital yollarla banka müşterisi olma yolu kullanılarak kolayca QNB Finansbank müşterisi olunabilmektedir. QNB Finansbank’ın mobil uygulamasını indirerek başvuru formunu dolduran vatandaşlar ile banka arasında yapılan görüntülü görüşme ile banka müşterisi olunabilmektedir. QNB Finansbank’ın yeni müşterileri avantajlı faiz oranlarına ve 3 ay taksit erteleme özelliğine sahip olan bu krediden yararlanma hakkına sahip olmaktadır.

emeklilerin-bayram-ikramiyeleri-zamli-yatacak-h258288-30fc7.jpg

QNB Finansbank müşterilerinin de bu krediyi kullanması mümkün, ancak banka eski müşterileri için hayat sigortasını zorunluluk olarak açıkladı. QNB Finanbank, hayat sigortasının banka üzerinden yapılmasının zorunlu olmadığını, alternatif sigorta acentaları üzerinden hayat sigortası yaptırılabileceğini duyurdu.

Geri Ödeme

QNB Finansbank’ın hayata geçirmiş olduğu 3 ay taksit ertelemeli kredinin faiz oranının yüzde 1.44 olduğunu duyurdu. Oldukça uygun faiz oranı sahip olan bu kredi ayrıca 36 ay vade seçeneği ile sunulmaktadır.

Bu kapsamda 36 ay vade ile 15.000 TL kredi kullanılması durumunda, aylık faiz oranı yüzde 1.44 olacaktır, kredinin aylık taksit tutarı 563 TL olacaktır, geri ödenmesi gereken toplam tutar ise 20.271.46 TL olacaktır.

kredi1.png

QNB Finansbank’ın yeni kredi kampanyasından 36 ay vade ile 25.000 TL kredi kullanılması halinde aylık faiz oranı yüzde 1.44 olacaktır, geri ödenmesi gereken toplam tutar ise 33.785.76 TL olacaktır.

kredi2.png

Uygun faiz oranları sunulan bu kredi ile maddi olarak zor durumda olan vatandaşların desteklenmesi hedefleniyor. QNB Finansbank müşterisi olarak bu krediden yararlanabilirsiniz. Kredi ve başvuru hakkında daha fazla detaya bankanın internet sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz.