Kavga Büyüyor! Birbirlerine Girdiler

Kavga Büyüyor! Birbirlerine Girdiler

Şarkıcı Işın Karaca ve oyuncu Merve Boluğur arasında sosyal medya hesaplarında başlayan gerilim tırmanmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde oyuncu Merve Boluğur'un şarkı söyleyeceğini açıklaması üzerine, Işın Karaca sosyal medya hesabından

Şarkıcı Işın Karaca ve oyuncu Merve Boluğur arasında  sosyal medya hesaplarında başlayan gerilim tırmanmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde  oyuncu Merve Boluğur'un şarkı söyleyeceğini açıklaması üzerine, Işın Karaca sosyal medya hesabından "Bir sen eksiktin güzel kız" yorumunu yapmıştı.

Bu yorum ikili arasındaki kıvılcımı ateşledi. Işın Karaca'nın bu yorumuna tepkisiz kalmayan oyuncu Boluğur diyalogu farklı bir boyuta taşıyarak Işın Karaca'nın kendisini zayıf olmasından dolayı kıskandığını belirtti.

Işın Karaca'nın asıl sorunu benim zayıf olmam diyen Boluğur tüm yakın arkadaşlarına Işın Karaca'nın zayıf kadınlara her zaman düşman olduğunu belirtti. Söylentilerin ardından sosyal medya hesabından Işın Karaca'nın resmini paylaşıp "Ben bütün kadınların kusursuz olduğunu düşünüyorum" yorumunu yapan oyuncu Boluğur, şarkıcı Işın Karaca'nın yine tepkisiyle karşılaştı.

Açtı Ağzını Yumdu Gözünü 

Merve Boluğur'un resmini paylaşmasına tepki gösteren Karaca "Kadının düşmanı yine kadındır" diyerek oyuncuya gönderme yaptı. Yaptığı açıklamada "Büyük lokma ye ama büyük söz konuşma illa konuşacaksan ağzından çıkanı kulağın duysun ve her sözünü iyi tart diyen Karaca kendi vücudunu her şekilde sevdiğini söyledi.

Kilolarıyla  her zaman barışık olduğunu belirten Karaca kilolu olmak ayıp değildir diyerek devam etti. Her haliyle kendinden memnun olduğunu ve sesiyle gündemde olmak istediğini söyledi. Boluğur' un kilo göndermesine sinirlenen Karaca kilo vermek için uğraştığım evet doğru yine kilom olsa yine vermek için uğraşırım diyerek tepki gösterdi.

20 sene önce 110 kilo ile meşhur olduğunu söyleyen Işın Karaca kilom vardı ama sesim de vardı demek ki sesimle bir yerlere gelmişim, güzellik çok önemli bir kavram değil. Allah'ın bana bağışladığı ses için şükrediyorum diyerek oyuncu Boluğur'a  tepkisini belirtti. 

Kendi Kendine Zarar Veriyorsun 

screenshot-28.jpg

Kimsenin zayıflığında ve güzelliğinde gözü olmadığını belirten Karaca oyuncu Merve Boluğur'un bu tür davranışlarla kendi kendine zarar verdiğini söyledi. Fotoğraflarını paylaşma konusuna da değinerek "Bir daha benim fotoğraflarımı paylaşma" diyerek uyarıda bulunmayı da  ihmal etmedi.

İstersen gelip sana stüdyoda yardım edebilirim, sana iyiliğim dokunsun diyerek kapatan Karaca iyilik bulaşıcıdır arkadaşlar göndermesinde de  bulundu. 

Şarkıcı Işın Karaca ve hepimizin yakından tanıdığı oyuncu Merve Boluğur sosyal medya hesaplarında başlamış bulunan gerilim tırmanmaya büyük bir hızla devam ediyor. Geçtiğimiz zamanlarda  oyuncu Merve Boluğur'un şarkı söyleyeceğini belirtmesi üzerine, Işın Karaca sosyal medyadan "Bir sen eksiktin güzel kız" şeklinde yorumunu yapmıştı.

Bu yorum neticesinde arasındaki kavga başladı. Işın Karaca'nın bu yorumuna tepkisiz kalmayan oyuncu Boluğur diyalogu farklı bir boyuta taşıyarak Işın Karaca'nın kendisini zayıf olmasından dolayı kıskandığını belirtti.

 

 

Editörün Seçtikleri

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.