Karadeniz'de bulunan doğal gazdan sonra yüzümüzü güldürecek bir haber daha...

Karadeniz'de bulunan doğal gazdan sonra yüzümüzü güldürecek bir haber daha...

Ulaştırma ve altyapı Bakanı açıklama yaptı. Bakan Adil Karaismailoğlu’ nun açıklamaları vatandaşın yüzünü güldürdü. Karadeniz'de bulunan doğalgazın keşfinden sonra limanda yapılan araştırmalar genişletilmiştir ve doğalgaz çalışmaları için gereken

Ulaştırma ve altyapı Bakanı açıklama yaptı. Bakan Adil Karaismailoğlu’ nun açıklamaları vatandaşın yüzünü güldürdü. Karadeniz'de bulunan doğalgazın keşfinden sonra limanda yapılan araştırmalar genişletilmiştir ve doğalgaz çalışmaları için gereken destekler sağlanmıştır. Çalışmalara başlanan ilk günden itibaren o bölgeyi kalkındırmak, ekonomiyi düzenlemek ve istihdamı sağlamak için büyük katkılar yapılmıştır.

screenshot-22.jpg

Bakan Adil Karaismailoğlu şu açıklamaları yaptı “Filyos limanında başlanan ve diğer bölgelere de uzanan ülkemizde, lojistik olarak bir adım daha ileriye götürecek dev bir proje haline geldi. Sadece Zonguldak bölgesi için değil aynı zamanda Bartın ve Karabük çevresi içinde önemli bir hal aldı. Bu süreçle birlikte hem Batı Karadeniz hem de İç Anadolu ihracat merkezi haline gelecek. Balkanlar'dan, Orta Doğuya, Rusya'dan taşımacılık zinciri ve aktarım merkezi o bölgenin yükünü taşıyacak doğalgazın bulunması ile birlikte Filyos limanının daha yeni iş sahalarında çalışma yapmamız bizleri bir kez daha mutlu etti. Doğalgaz için gerekli olan çalışmaları limanımız da sağladık ve Zonguldak limanında yapılan bu hizmet ilk gün itibariyle birçok insana istihdam kapısı oldu ve olmaya devam ediyor.

screenshot-24.jpg

Ülkemizin Anadolu'da bulunan jeopolitik konumu sebebiyle Afrika, Avrupa ve Asya bölgeleri arasında lider bir hal alacak. Bölgenin tam ortasında yer alması ticaret hakimiyetimizi gittikçe ileriye götürecek ve uluslararası koridor haline geleceğiz” diye açıklama yaptı.

Yeni Bir Haber Daha Var

Bakan Adil Karaismailoğlu’ nun açıklamaları vatandaşın yüzünü güldürdü. Karadeniz'de bulunan doğalgazın keşfinden sonra limanda yapılan araştırmalar genişletilmiştir ve doğalgaz çalışmaları için gereken destekler sağlanmıştır. “Filyos limanında başlanan ve diğer bölgelere de uzanan ülkemizde, lojistik olarak bir adım daha ileriye götürecek dev bir proje haline geldi. Sadece Zonguldak bölgesi için değil aynı zamanda Bartın ve Karabük çevresi içinde önemli bir hal aldı. Bu süreçle birlikte hem Batı Karadeniz hem de İç Anadolu ihracat merkezi haline gelecek.

screenshot-23.jpg

Balkanlar'dan, Orta Doğuya, Rusya'dan taşımacılık zinciri ve aktarım merkezi o bölgenin yükünü taşıyacak doğalgazın bulunması ile birlikte Filyos limanının daha yeni iş sahalarında çalışma yapmamız bizleri bir kez daha mutlu etti. Doğalgaz için gerekli olan çalışmaları limanımız da sağladık ve Zonguldak limanında yapılan bu hizmet ilk gün itibariyle birçok insana istihdam kapısı oldu ve olmaya devam ediyor. Ülkemizin Anadolu'da bulunan jeopolitik konumu sebebiyle Afrika, Avrupa ve Asya bölgeleri arasında lider bir hal alacak. Bölgenin tam ortasında yer alması ticaret hakimiyetimizi gittikçe ileriye götürecek ve uluslararası koridor haline geleceğiz” şeklinde bakan tarafından önemli bir açıklama yapıldı

Editörün Seçtikleri

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.