Çıplak bir şekilde çatıda uzanan şahıs polis tarafından gözaltına alındı...

Burdur/ Konak’ta öğlen saatlerinde skandal görüntüler elde edildi. Burdur’un Konak Mahallesi’nde ikamet eden 51 yaşında olan bir şahıs evinin çatısına çıkarak çıplak bir şekilde uzandı.

Burdur/ Konak’ta öğlen saatlerinde skandal görüntüler elde edildi. Burdur’un Konak Mahallesi’nde ikamet eden 51 yaşında olan bir şahıs evinin çatısına çıkarak çıplak bir şekilde uzandı. Adamı gören mahalleli yok artık dedi. Şahsın intihar edebileceğini düşünen mahalle sakinleri polis ekiplerine ihbar etti. Polislerin mahalleye gelmesiyle 51 yaşındaki şahıs tutuklandı.

screenshot-27.jpg

Burdur ‘un Konak Mahallesi Uğur sokak mevkiinde öğlen saatlerinde bir erkek vatandaşın bir çatıya çıkarak üzerinden hiçbir şey olmadan çırıl çıplak gezdiğini gören ve intihar girişiminde bulunacağını düşünen mahalleli ambulans ve polis ekiplerine haber etti.

Çatıda çıplak uzanan kişiyi emniyete aldılar...

İhbar üzerine mahalleye gelen polis ekipleri çatıda çıplak şahsı aradılar. Çıplak şahıs polisleri görünce saklanmıştı ama polis ekipleri o şahsı saklandığı yerden çıkartıldı. Adının H.A. olduğunu öğrendiğimiz kişi, üzerinden çıkardığı kıyafetleri tekrar giyerek sağlık kontrolünden geçirilmek üzere ambulansa bindirildi ve Burdur Devlet Hastanesine, ardından da ifadesine başvurmak üzere karakola sevk edildi.

Çıplak şahıs panik yarattı

screenshot-24.jpg

Burdur/ Konak ‘ta öğlen 13.30 sularında çıplak adam paniği yaşandı. Erkek bir vatandaşın bina çatısına çıkarak üzerinde hiç bir şey olmadan çatıda gezdiği ve çatıya çıplak şekilde uzandığı mahalle sakinleri tarafından görüntülendi. Bu durum karşısında korkan mahalleliler acaba intihar mı edecek düşüncesi ile ambulans ve polis ekiplerine olayı bildirdi.

Herkesi şaşkına çeviren Hadise bugün 13.30 civarında Burdur da meydana geldi. Binanın çatısında kıyafetsiz uzanan H.A. isimli şahıs büyük panik yarattı. Şahsın kendini öldürmek için çatıya çıktığını düşünen mahalle sakinleri polisi arayıp durumu anlattı. H.A. mahalleye polisin gelmesi ile tutuklandı ve gözaltına alındı.

screenshot-26.jpg

Mahalleye gelen polis ekipleri çatıda çıplak dolaşan şahsı bir süre aradıktan sonra saklandığı yerden çıkardı. Adının H.A. olduğunu öğrendiğimiz vatandaş, çıkardığı kıyafetleri tekrar giydirilerek sağlık kontrolünden geçmek için Burdur Devlet Hastanesi ‘ne sonrada emniyette ki işlemleri başlatılması için karakola sevk edildi.