Aslan Burcu Erkeği Aldatır mı?

Aslan Burcu Erkeği Aldatır mı?

Burçlar, insanları doğumdan ölüme kadar her zaman etkilerler. İnsanları burçları etkilediği gibi aynı zamanda yükselen burçları da etkiler. Toplamda 12 burç vardır ve burçların her biri birbirinden farklı özellik gösterirler.

Burçlar, insanları doğumdan ölüme kadar her zaman etkilerler. İnsanları burçları etkilediği gibi aynı zamanda yükselen burçları da etkiler. Toplamda 12 burç vardır ve burçların her biri birbirinden farklı özellik gösterirler. Burçlar birbirlerinden farklı özellik gösterdikleri gibi kendi aralarında da farklılık gösterir. Aynı burcun kadınları ve erkekleri birbirinden her zaman farklıdır ancak bazı ortak noktaları elbette mevcuttur.

Aslan Burcu Erkeği Özellikleri

Aslan burcu erkeği genel olarak cömertlikleriyle bilinirler. Girdikleri her ortamda bu özellikleriyle dikkat çekerler. Ayrıca aslan burcu erkekleri, yüksek egosuyla da bilinir. Egolarını zedeleyen her hareket aslan burcunu uzaklaştıracaktır. Bir diğer bilindik özellikleri ise zevklerine ve rahatlarına düşkün olduklarıdır. Aslan burçlarını genelde evdeki diğer insanlardan su, kumanda, telefon gibi eşyaları isterken görürsünüz.

screenshot-22.jpg

Aslan Burcu Aşk Hayatı

Aslan burcu daha önce de bahsedildiği gibi egoist bir burçtur. Bundan dolayı kıskanılmayı çok severler, bu durum onların egosunu yükseltir. Ancak her girdiği ortama rahat ve özgür girmek isteyen aslan burçları, bu tarz ortamlarda kıskanılmaktan pek fazla hoşlanmaz. Yani kısaca kıskanılmayı egoist olduğu için sevse de, fazla kıskançlık bunalmasına ve özgürlüğünün zedelenmesine neden olduğu için fazla kıskançlığa gelemezler. Aslan burcu erkeği genelde kısa ilişkiler yaşar ve bu kısa ilişkiler boyunca da pek fazla sevgi besleyemez.

Aslan burçları, gerçekten sevip değer vermedikleri bir insanla uzun süre birlikte olmazlar. Genelde bu ilişkileri kısa sürelidir. Ancak değer verdikleri halde bazen karşısındaki insanla bağlarını, sevseler bile, keserler. Gerçekten sevdiği ve değer verdiği insanlara ise uzun yıllarını ayırırlar. Bu onlar için evliliğe kadar uzanır. Ancak kıskançlık konusuna geri dönülecek olursa aslan burcu erkeleri, sevdikleri inşalara karşı oldukça kıskançtır. Özellikle egosunu yıkacak kadar yakışıklı insanların kendisinin ve sevgilisinin çevresinde olması aslan burçlarını çok fazla kıskançlığa sürükler. Sevmedikleri insanlarla olan ilişkilerinde ise kıskançlık yok denecek kadar azdır.

Sevmedikleri insanlarla olan ilişkilerinde sadece egosunu zedeleyen hareketlere karşı tepki gösterirler. Aslan burçlarının kalbinde genelde bir insan olsa da eğer sevdikleri insanla birlikte değillerse çevresinde pek çok insan görmek mümkündür. Girdikleri her ortamda dikkatleri üstlerine çektiklerinden dolayı yalnız kalmaları bir mucizedir.

Aslan burçları, genelde dürüst olmayı tercih etseler de bazı durumlarda yalan olmasa da sorulan sorulardan kaçmaya bayılırlar. Aslan burçlarının bir başka özelliği ise, bazı durumlarda tamamen aşık oldukları kadını dahi bırakıp gidebilirler. Ancak genelde tekrar geri dönerler. Genellikle de biten ilişkilerine ikinci bir şans vermezler, çok sevmiyorlarsa. Sonuç olarak aslan burçları ilişki esnasında aldatmaz. Ancak hiçbir problem yokken sizden aniden soğuyan ve bağlarını tamamen koparmak isterlerse bu durumun altında başa bir şey var denilebilir.

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.