1 yıl boyunca devam edecek olan %100 de 100 faizsiz kredi fırsatı!

1 yıl boyunca devam edecek olan %100 de 100 faizsiz kredi fırsatı!

Bekleyenler için faizsiz kredi açıklaması geldi. Kredi kampanyası 1 Ocak 2021 tarihinde başladı 31 Aralık 2021 tarihine kadar devam edecek. Bunun yanında faizsiz olması vatandaşı çok sevindirdi.

Bekleyenler için faizsiz kredi açıklaması geldi. Kredi kampanyası 1 Ocak 2021 tarihinde başladı 31 Aralık 2021 tarihine kadar devam edecek. Bunun yanında faizsiz olması vatandaşı çok sevindirdi. Esnaf ve sanatkar vatandaşlarımızı çok yakından ilgilendiren bu kredi kampanyası esnaf ve sanatkar vatandaşlarımız için sunulmaktadır. Ayrıca 2020 ve öncesinde kredi kullanıp 2021 yılına kredi bakiyesi devam eden kişiler içinde sunulmaktadır.

%50 faiz indirimi de uygulanmaktadır. Salgın sürecinin ikinci dalgasını yaşadığımız şu günlerde pandemi tedbirleri ile birçok esnaf dükkanını açamamaktadır ve finansman ihtiyaçlarını da karşılamakta zorluk çekmektedirler. Bu yaşamış oldukları maddi zorluğu azaltmak adına oluşturulan kampanyada küçük ve orta büyüklükteki işletmeler için KOSGEB tarafından sunulmaktadır. KOSGEB girişimcilik eğitimini bitiren kişiler için şart olarak 18 - 30 yaş arasında olması gerekmektedir.

screenshot-10.jpg

Esnaf ve sanatkara 100 bin liraya kadar %100 faiz indirime uygulayarak kredi sunmaktadır. Esnaf ve sanatkarın nakdi ihtiyaçlarını uygun yollarla karşılamayı hedefledikleri bu kampanya uygulamaya girdi. 1 yıl boyunca başvuruları devam edecek kamu bankalarımızdan olan Halkbank tarafından ESKKK kefaret ile kredi verilecek.

Ve sunulacak Kredi de kişilerin faaliyet alanları unutulmaya yüz tutmuş geleneksel mesleklerimiz den olması gerekmektedir. Bakırcılık, ahşap işleri, Çini, dokuma, çömlek yapımı gibi unutulmuş ve unutulmaya yüz tutmuş meslekler olması gerekmektedir. Kişilerin ustalık belgelerinin bulunması gerekir.

Faizsiz Kredi Tüm Vatandaşlara

Uzun zamandan beri beklenmekte olan faizsiz kredi ile ilgili açıklama sonunda geldi. Kredi kampanyası çerçevesinde 1 Ocak 2021 milat oldu. 31 Aralık 2021 tarihine kadar bu kampanya devam edecek. Bunun yanı sıra faizsiz olması vatandaşı oldukça sevindirdi. Esnaf ve sanatkar vatandaşlarımızı çok yakından ilgilendirmekte olan bu kredi kampanyası esnaf ve sanatkar vatandaşlarımız için verilmektedir. Ayrıca 2020 ve öncesinde kredi kullanıp 2021 senesinde kredi bakiyesi devam etmekte olan kişiler içinde bu kredi sunulmaktadır.

Vatandaşlarımıza %50 faiz indirimi uygulaması da aynı zamanda bulunmaktadır. Pandemi sürecinin ikinci dalgasını yaşamakta olduğumuz  şu zamanlarda salgın tedbirleri ile birçok esnaf dükkanını açamamaktadır ve aynı zamanda finansman ihtiyaçlarını da bulmakta bilindiği üzere  zorluk çekmektedirler. Bu yaşamış bulundukları maddi zorluğu azaltmak için oluşturmuş oldukları kampanyada küçük ve orta büyüklükteki işletmeler ile ilgili KOSGEB tarafından verilmektedir. KOSGEB girişimcilik eğitimini tamamlayan kişiler için şart olarak 18 - 30 yaş arasında olması şartı bulunmaktadır.

Esnaf ve sanatkar vatandaşlarımıza 100 bin TL limit çerçevesinde %100 faiz indirime uygulayarak kredi verilecektir. Esnaf ve sanatkarın nakit ihtiyaçlarını uygun koşullar da karşılamayı hedefledikleri bu kampanya  sonunda uygulamaya girdi. 1 sene boyunca başvuruları devam etmesi mümkün olacak olan kamu bankalarımızdan birisi Halkbank ile birlikte ESKKK kefaret ile kredi sunulacak.

Yeni yıl içerisinde bankaların esnaf ile ilgili çeşitli farklı kredileri sunacağı ve bunlarla ilgili ödeme ve faiz koşullarını düzenleyeceği de biliniyor.

 

 

 

Editörün Seçtikleri

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.