Oyun

GTA 6 için Yeni İddialar Var

GTA 6 için yine iddialar ortaya atıldı.

Rockstar Games tarafından sunulan en iddialı oyunlar arasında yer alan GTA, kısa süre sonra yenilenecek gibi duruyor. Sürekli iddiaları gündeme gelen ancak bir türlü çıkışı ya da duyurusu yapılmayan GTA 6 oyununun yeniden gündeme gelmesini sağlayan ise firma tarafından açılan bir iş ilanı oldu. Firma tarafından açılan iş ilanında oyuna yönelik bazı şartlar olduğu söyleniyor. İddialara göre iş ilanı şartlarında, yeni oyun için ipuçları yer alıyor.

GTA 6 Aralık Ayında Gelebilir

Paylaşılan iş ilanında yer alan maddelerden birinde, geçmişten modern zamana kadar sokak stillerinin ve trenlerini bilerek buna yönelik yaratıcılığı olan kişilerin arandığı vurgulanıyor. Daha önce GTA 6 oyununda Retro kıyafetlere yer verileceği ve oyunun geçmişi konu alacağı yönünde bazı iddialar ortaya atılmıştı.

GTA 6

Bu iddiaların ardından gelen iş ilanı da bir nevi iddiaları güçlendirmiş oldu. Fakat buna karşın firmanın resmi bir açıklama yapmadığını da ekleyelim. GTA 6 için hala resmi bir açıklama yok ve hala çıkış tarihi net olarak duyurulmadı.

Yine aynı iddialara göre oyunun tanıtımı 3 Aralık’ta yapılacak. En azından bu tanıtımın ön gösterim şeklinde olacağını söyleyenler var. Fakat iddiaların ne kadar gerçeği yansıttığı net değil. Rockstar açıklamalarını beklemek en iyisi olacak.  

Etiketler

Turan YALÇIN

1997 İstanbul doğumluyum. Okan Üniversitesi Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri bölümü öğrencisiyim. Ulusal bir gazetenin internet sitesinin teknoloji alanında 3 yıldır, Yorumla.Net ailesinde ise 2019 yılının ilk aylarından itibaren haber editörlüğü yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı