Oyun

GTA 4 Steam’den Kaldırıldı

GTA 4 oyunu Steam sayfasından kaldırıldı.

Rockstar Games’in en iyi oyunları arasında gösterilen GTA serisi için şu sıralar yeni iddialar var. Bir yandan GTA 6 oyunu için hazırlıkların devam ettiği söyleniyor bir diğer yandan ise beklenmedik bazı haberler geliyor. Bu kez GTA 4 oyunu için beklenmedik bir haber gelişti.

Steam üzerinden satışa çıkan ve serinin en iddialı oyunu olan GTA 4 beklenmedik bir şekilde satıştan kaldırıldı. Uzun bir süreden sonra satışları durdurulan GTA 4 oyununun neden Steam sayfasından kaldırıldığı konusunda ise herhangi bir açıklama bulunmuyor.

GTA 4 Neden Steam Sayfasından Kaldırıldı?

Oyunun neden Steam sayfasından kaldırıldığı konusunda herhangi bir açıklama yok. Steam üzerinden satışlar durdurulmuş olsa da diğer platformlar için satışların devam ettiğini de ekleyelim.

Steam üzerinden satışların durdurulmasının nedeninin telif hakları olduğu düşünülüyor. Oyunda yer alan müziklerin telif haklarının süresinin dolması neticesinde Steam üzerinden satışların durdurulması söz konusu olmuş olabilir.

GTA 4

Mevcut kullanıcılar için oyunu Steam üzerinden oynamaya devam edebilecek. Fakat GTA 4’ü şimdi satın almak isterseniz bu mümkün olmayacak. Rockstar Games tarafından bu konuda bir açıklama yapıldığı zaman haberimizi güncelleyeceğiz.    

Etiketler

Gökhan YILMAZ

1980 Trabzon doğumluyum. Yaklaşık 5 yıldır bir kamu kuruluşunda tekniker olarak çalışmaktayım. Teknoloji ve bilim dünyasındaki gelişmeleri yakınen takip etmeyi seviyorum. 2018 yılından itibaren Yorumla.Net için aktif editörlük yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı