Haberler
Trend

Google Play Store İçin Yeni Bir Güncelleme Yayınlandı

Google Play Store uygulaması için Android kullanıcılarına yeni bir güncelleme yayınlandı.

Teknoloji devi Google, Play Store uygulamasını güncelledi. Birçok hatanın giderildiği güncellemede uygulamaya yeni özelliklerin de eklendiği gözlendi. İşte detaylar..

Android ekosisteminin uygulama mağazası Google Play Store için önceki gün güvenlik açığı veya hatası ile ilgili bir haber yayınlamıştık. Konu ile ilgili Google’dan net bir açıklama yapılmamıştı. Ancak her ne kadar doğrulanmamış olsa da bugün yayınlanan güncelleme ile Play Store uygulamasındaki hatanın varlığı kısmi olarak kanıtlanmış oldu. Uygulama yöneticisine yeni bir güncelleme yayınlandı.

Google tarafından ara ara yayınlanan güncelleme paketleri ile uygulama mağazası birçok yeni özelliği de kazanmış oluyor. Bunun yanında güvenlik alanında da birtakım geliştirmelerin yapıldığı güncelleme notunda paylaşıldı.

Google Play Store Güncellendi

Cihazınızda otomatik güncellemeler aktifse zaten uygulama kendi kendisini güncelleyecektir. Ancak eğer otomatik güncellemeler kapalı olarak cihazınızda ayarlıysa manuel olarak bu güncellemeyi indirip yüklemeniz gerekmektedir.

Google Play Store uygulamasını manuel olarak güncellemek için Android cihazınızda;

  • Ayarlar > Uygulamalar > Play Store > Ayarlar > Play Store Sürümü

bağlantılarını takip ederek Play Store için güncel sürümünüzü görebilir ve 17.8.14 numaralı sürüme güncelleyebilirsiniz.

Etiketler

Gökhan YILMAZ

1980 Trabzon doğumluyum. Yaklaşık 5 yıldır bir kamu kuruluşunda tekniker olarak çalışmaktayım. Teknoloji ve bilim dünyasındaki gelişmeleri yakınen takip etmeyi seviyorum. 2018 yılından itibaren Yorumla.Net için aktif editörlük yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı