Haberler
Trend

Google Pixel Watch Patent Görsellerinde Ortaya Çıktı

Google Pixel Watch akıllı saatlerinin patent görselleri ortaya çıktı. İşte yeni akıllı saatler için son detaylar.

Akıllı telefon modellerinde, özellikle kamera sistemleriyle fark yaratmayı başaran Google, bu konuda biraz daha iddialı adımlar atmaya hazırlanıyor. Yeni amiral gemisi akıllı telefon modelleri için kısa süre sonra tanıtım yapması beklenen markanın bir yandan da yeni akıllı saatler üzerinde çalıştığı ortaya çıktı. Bu kez ortaya çıkan patent görselleri Google Pixel Watch akıllı saat modellerini ortaya koydu.

Giyilebilir ürün kategorisinde en iddialı serilerden biri olmasını beklediğimiz Google Pixel Watch için beklenen özelliklere bakalım.

Google Pixel Watch Mıknatıslı Sistemle Dikkat Çekecek

Google Pixel Watch patent görselleri beklentileri şimdiden arttırmaya başladı. Öyle ki yeni akıllı saatin patent görsellerine göre çok iddialı bir seri göreceğiz. Dairesel tasarımla gelecek olan akıllı saatin, kayışları için mıknatıslı bir sistem kullanacağı görülüyor.

Kayışların kolayca kasaya takılmasını sağlayacak olan mıknatıslı sistemin, rakiplere göre fark yaratma konusunda bir hayli önemli bir adım olacağı da görülüyor. Yeni kayış sisteminin kasa bölümünde de fark yaratacağını söylemek yanlış olmayacaktır. Görselleri değerlendirdiğimi zaman, kablosuz şarj artısının geleceğini ve dairesel ekranların kullanım alanının bir hayli yüksek olacağını da görebiliyoruz.

Google Pixel Watch

Yayınlanan patent görselleri Google Pixel Watch modelleri için ilk adım olarak gösterilebilir. Bir yandan Wear OS işletim sistemini geliştirmek için ekibini güçlendiren Google’ın bir yandan da yeni patent görsellerini yayınlaması, akıllı saat alanına hızlı ve iddialı bir giriş yapacağının da göstergesi.

Yeni akıllı saatlerin kayış kısmında sunulacak olan sistem dışında daha ne gibi yenilikler sunacağını zamanla göreceğiz. Şimdilik yeni akıllı saatler için tanıtımı görmek gerekecek. Muhtemelen yeni amiral gemisi akıllı telefonların tanıtılmasıyla beraber Google Pixel Watch serisi de ortaya çıkarılacak.

Fiyat ve tanıtım tarihi gibi bilgilerin netlik kazanması için bir süre daha beklemek gerekiyor. Google’ın yeni akıllı saatleri için detaylar ortaya çıktığı zaman ya da tanıtım tarihi kesinleştiği zaman sitemizde yeni model detaylarına yer vereceğiz.  

Etiketler

İbrahim KIZILIRMAK

Ben İbrahim KIZILIRMAK. Uzun süredir Türkiye'nin en büyük teknoloji mağazalarının birisinde satış danışmanı olarak çalışmaktayım. İşim dolayısıyla edindiğim bilgileri ve ayrıntılı analizleri daha fazla kitleye duyurmak amacıyla Yorumla.Net ailesinin editör kadrosuna katıldım. Benimle teknoloji alanında her türlü fikir alışverişi yapmak ve varsa sorularınız için i.kizilirmak@yorumla.net e-posta adresini kullanabilirsiniz.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı