Mobil

Google Pixel 4a XL için Beklenmedik Gelişme

Google Pixel 4a XL modeli için beklenen detaylar belli olmaya başladı. Sadece ana modelle karşılaşabiliriz.

Google’ın yeni amiral gemisi akıllı telefonlarının uygun fiyatlı serileri olarak gelmesi beklenen Google Pixel 4a ve Google Pixel 4a XL modelleri için detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor. Kısa süre önce ortaya çıkan bazı bilgiler yeni seri akıllı telefonların 3 farklı renk seçeneğiyle beraber geleceği belirtilmişti.

Render görüntülerinin de yayınlandığı yeni akıllı telefonlar için tanıtımın ne zaman yapılacağı konusunda ise bir açıklama yapılmamıştı. Fakat telefonların kesin olarak tanıtılacağını gösteren bazı belgeler ortaya çıkmıştı. Şimdi ise bu durumun tersi açıklama gelmeye başladı. Son olarak Dave Lee tarafından yapılan açıklamalara göre Google Pixel 4a XL modeli gelmeyecek.

Google Pixel 4a ile Yola Devam

Markanın bu sene uygun fiyatlı versiyonlar için satış stratejisini değiştireceği söyleniyor. İddialara göre yeni akıllı telefonların XL modelleri gelmeyecek ancak Google Pixel 4a ana modeli gelecek. Söz konusu akıllı telefonlar ise 3 farklı renk seçenekle beraber gelecek.

Google Pixel 4a XL

Telefonların ana modellerinde siyah, mavi ve beyaz olmak üzere üç farklı renk seçeneği sunulacak. Bunun dışında telefonların ekran kısmında ekrana gömülü bir kamerayla beraber gelmesi bekleniyor. Arka kısımda ise yine kare şeklinde bir kameranın gelmesi ve arka kısımda da tek bir arka kamera olması bekleniyor.

Google Pixel 4a XL modelinin yerine sadece ana modelin sunulmasının nasıl karşılanacağı ise başka bir merak konusu. Şimdilik tanıtım tarihi net değil.

Etiketler

Gökhan YILMAZ

1980 Trabzon doğumluyum. Yaklaşık 5 yıldır bir kamu kuruluşunda tekniker olarak çalışmaktayım. Teknoloji ve bilim dünyasındaki gelişmeleri yakınen takip etmeyi seviyorum. 2018 yılından itibaren Yorumla.Net için aktif editörlük yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı