Mobil

Google Pixel 4a Tasarımı Ortaya Çıktı

Google Pixel 4a modeli için yeni görseller yayınlandı.

Google’ın uygun fiyatlı akıllı telefonlarından biri olması beklenen Google Pixel 4a akıllı telefonları için yeni görseller ortaya çıkmaya başladı. Son olarak telefona ait olduğu iddia edilen canlı görseller yayınlandı. Görsellerin yayınlanmasıyla beraber telefon hakkında çok daha fazla fikir elde etme şansımız oldu.

Google Pixel 4a Nasıl Bir Tasarımla Gelecek?

Paylaşılan görsellere göre yeni seri akıllı telefonlarda 5.7 inç gibi bir ekran boyutu sunulacak. 5.7 inç ekran boyutunun sunulmasının yanında çerçevesiz bir ekran yapısının olduğunu göreceğiz. Diğer modellerde olduğu gibi çentik alanının kullanılması beklenmiyor.

Bu modelde tek bir ön kameranın kullanıldığı ve kameranın sol üst kısma konumlandırıldığını göreceğiz. Ekrana gömülü olarak gelecek olan tek bir kameranın kullanıldığı akıllı telefonların içerisinde ise Snapdragon 730 işlemcileri bulunacak.

Google Pixel 4a

Yeni seri işlemcilerin yanında 4 GB RAM miktarının bulunması ve bunun standart olarak gelmesi söz konusu olacak. 64 GB depolama alanı da yine standartlar arasında yer alacak olan akıllı telefonların Android 11 işletim sistemiyle beraber çıkış yapması da yine beklentiler arasında yer alıyor.

Telefonun fiyatı ve bu model için düşünülen güncelleme durumlarının ise önümüzdeki aylarda açıklanması bekleniyor. Şimdilik Google kesin bir tarih açıklaması yapmadı. Google Pixel 4a için yeni bir bilgi paylaşıldığı zaman ekleyeceğiz.

Gökhan YILMAZ

1980 Trabzon doğumluyum. Yaklaşık 5 yıldır bir kamu kuruluşunda tekniker olarak çalışmaktayım. Teknoloji ve bilim dünyasındaki gelişmeleri yakınen takip etmeyi seviyorum. 2018 yılından itibaren Yorumla.Net için aktif editörlük yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı