Mobil

Google Pixel 4 Ses Puanı Açıklandı

Google Pixel 4 ses performans değerleri ortaya çıktı.

Google’ın yeni akıllı telefon modelleri için en iddialı seri olarak piyasaya sürülen Google Pixel 4 akıllı telefonlarının testleri devam ediyor. Yeni akıllı telefon modellerinin değerlendirme testlerinin ilk olarak kamera kısmında yapıldığını ve telefonun kamera puanlarının açıklandığını gördük. Şimdi ise Google Pixel 4 DxOMark üzerinden ses puanları yayınlandı. Telefonun ses puanlarında ne derece başarı gösterdiğini gösteren değerlendirme, Google’ın bu konuda 5.sırayı aldığının da açıklanmasını sağladı.

Google Pixel 4 Ses Puanları

DxOMark tarafından yapılan değerlendirme sonrasında Google Pixel 4 akıllı telefonlarının ses performans puanı 68 olarak açıklandı. Telefon 70 puan ses oynatma puanı aldı. Ses kaydı kısmında ise akıllı telefonun 63 puan aldığını görmekteyiz. Genel değerlendirmede ise 68 puana yer veriliyor.

Google Pixel 4

Bu değerle beraber yeni seri akıllı telefonların listede beşinci sırada yer alması, iPhone 11 ve Asus ROG 2 telefonlarına rakip olarak geldiğini gösteriyor. Sadece kayıt kalitesinde arka plan gürültüleri kısmında telefonların düşük bir puan aldığını görüyoruz.

Zaten yeni seri akıllı telefonların kayıt puanını düşüren detayda bu olarak karşımıza çıkıyor. Telefonun genel puanlamasında da biraz geri planda kalmasına neden olan etki sonucunda puan bu. Google Pixel 4 ses kalitesi dışında kamera kalitesinde de oldukça başarılı bir model olduğunu ekleyelim.

Etiketler

Hakan ŞENER

1988 yılında Trabzon'da doğdum. Karadeniz Teknik Üniversitesi İşletme bölümü mezunuyum. Yerel bir elektronik firmasında muhasebe departmanında çalışıyorum. 2019 yılından itibaren "İnternet Teknolojileri" alanında Yorumla.Net için haber editörlüğü yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı