Mobil

Google Pixel 4 Modelinin İlk Görselleri Ortaya Çıktı

Google'ın Pixel 4 modeli ile ilgili sızıntılar gelmeye devam ederken ilk görseller de kendisini gösterdi.

Google tarafından ortaya çıkarılan Pixel serisi akıllı telefonların yeni modeli için geri sayım başladı. Bu cihazın ilk görüntüleri internet ortamında paylaşılarak; piyasada yer alacak olan bu cihazın hakkındaki bilgiler de verilmeye başlandı.

Google’ın Türkiye piyasasında yer almayan akıllı telefon serisi Google Pixel tasarımlarına yeni bir üye daha ekleniyor. En son Google Pixel 3a ve Google Pixel 3a XL adındaki iki telefonu piyasaya süren şirket; bu kez Google Pixel 4 konusunda hamle yaptı. Bu telefonlar hakkında Google kaynaklı olarak herhangi bir bilgi paylaşımına yer verilmese de, kaynaklardan gelen bilgilerle beraber ilk izlenimlerin kendini gösterdiği de söylenebilir.

Google Pixel 4 Özellikleri

Mukul Sharma tarafından paylaşılan fotoğraflarla beraber bu yeni telefon modelinin hakkında ilk izlenimler kendini gösterdi. Daha önceden yeni iPhone serisini de paylaşan Mukul Sharma; Google Pixel 4’ü de Twitter hesabından teknoloji meraklılarına iletti. Google Pixel 4 akıllı telefon modelinin siyah bir kasayla kullanıma sunulduğunu da ifade etti. Aynı zamanda da bu telefonların arka kısmında ikili kamera sisteminin yer aldığı da ifade ediliyor.

Google tarafından piyasaya sürülen Pixel serisinin yeni akıllı telefonunun 6 GB Ram ve 128 GB hafızayla kullanıcılara ulaşması bekleniyor. Google’ın bu yeni telefonunun aynı zamanda da Qualcomm tarafından üretilen Snapdragon 855 işlemcisini de içerisinde barındıracağı işaret ediliyor. Aynı zamanda da ekran destekli parmak izi okuma özelliğine de sahip olacak olan bu telefonların; tam olarak ne zaman kesin bilgilerinin sağlanabileceği konusunda da herhangi bir bilgi verilmiyor. Ancak bu telefonların şimdiden kullanıcılarda merak uyandırdığı da söylenebilir. Türkiye’de piyasaya sürülmeyen bu telefona Tük kullanıcılarının aktif olarak ulaşabileceği de görülemiyor.

Etiketler

İbrahim KIZILIRMAK

Ben İbrahim KIZILIRMAK. Uzun süredir Türkiye'nin en büyük teknoloji mağazalarının birisinde satış danışmanı olarak çalışmaktayım. İşim dolayısıyla edindiğim bilgileri ve ayrıntılı analizleri daha fazla kitleye duyurmak amacıyla Yorumla.Net ailesinin editör kadrosuna katıldım. Benimle teknoloji alanında her türlü fikir alışverişi yapmak ve varsa sorularınız için i.kizilirmak@yorumla.net e-posta adresini kullanabilirsiniz.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı