Mobil

Google Pixel 4 için Renk Seçenekleri İddiaları Geliyor

Google Pixel 4 modelinin bu kez renk seçenekleri ortaya çıktı. Google Pixel 4 renk seçenekleri neler olacak? Telefonlar hakkında son gelişmeler neler?

Google’ın yeni amiral gemisi akıllı telefon modeli olması beklenen Google Pixel 4 akıllı telefonları için geri sayıma geçildi. Her sene bir amiral gemisi modelini tanıtmaya başlayan Google, bu yılda Google Pixel 4 modelleriyle boy gösterecek.

Özellikle kamera kısmında yenilenmiş sistemleriyle fark yaratması beklenen yeni akıllı telefonların özelliklerine ilişkin de bilgiler gelmeye devam ediyor. Son olarak telefonların renk seçeneklerinin neler olacağı konusunda bilgiler ortaya çıktı.

Ortaya çıkan yeni görseller, hem telefonun kamera sistemi konusunda bazı detayları ortaya çıkardı hem de yeni seri akıllı telefonların renk seçenekleri konusunda yeni detayları ortaya çıkardı.

Google Pixel 4, 3 Farklı Renk Seçeneğiyle Gelecek

Paylaşılan görsellere göre bu sene Google Pixel 4 modelinde tek bir renk olmayacak. Sadece siyah ya da sadece beyaz renklerini görmeyeceğiz. Bu kez akıllı telefonların 3 farklı renk seçeneği sunduğunu görmek mümkün olacak.

Görsele baktığımız zaman beyaz, siyah ve nane yeşili renklerinin kullanıma girdiğini göreceğiz. Özellikle nane yeşili renk seçeneğinin bir hayli dikkat çekeceğini söylemek yanlış olmayacaktır.

Arka kapak kısmında biraz daha dikkat çeken bir görüntü sunulmasını sağlayacak olan yeni renk seçeneklerinin dışında düğme renklerinde de değişiklikler olacağı görülüyor.

Google Pixel 4

Beyaz modelin güç düğmesinin mavi, siyah modelin beyaz, nane yeşili olarak gelmesi beklenen yeni modelin tuş renginin ise sarı olduğu görülüyor. Bunların dışında telefonun arka kısmında çift kamera kullanılacağı da net bir şekilde görülüyor.

Yan yana sıralanmış olarak gelecek çift kameranın bulunduğunu göreceğimiz akıllı telefonun, kare şeklinde kamera alanı içerisinde bir de flaş ışığının yer aldığını görmek mümkün olacak.

Şimdilik yeni akıllı telefonların renklerinin ve bu kamera düzeninin onaylanmadığını da belirtmek gerekiyor. Muhtemelen tanıtıma kadar bu şekilde yeni sızıntılar ve iddialar gelmeye devam edecek.

Etiketler

Turan YALÇIN

1997 İstanbul doğumluyum. Okan Üniversitesi Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri bölümü öğrencisiyim. Ulusal bir gazetenin internet sitesinin teknoloji alanında 3 yıldır, Yorumla.Net ailesinde ise 2019 yılının ilk aylarından itibaren haber editörlüğü yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı