HaberlerMobil

Google Pixel 3a XL Kutu Görselleri Paylaşıldı

Google Pixel 3a XL modelleri için bu kez kutu görselleri ortaya çıktı. Google Pixel 3a XL kutu görsellerinde yer alan detaylar neler? Telefonlar ne zaman tanıtılacak?

Akıllı telefon alanına hızlı bir giriş yapan Google, amiral gemisi akıllı telefon modellerini zorlamaya devam ediyor. Özellikle kamera konusunda fark yaratan markanın şu sıralar uygun fiyat seçenekli yeni bir akıllı telefon serisi daha sunmasını bekliyoruz. Markanın yeni akıllı telefonları Google Pixel 3a ve Google Pixel 3a XL modelleri olacak.

İşte bu modeller içerisinde pro modeli olarak değerlendirebileceğimiz yeni akıllı telefon Google Pixel 3a XL için yepyeni detaylar var. Bugün ortaya çıkan görseller Google Pixel 3a XL akıllı telefonlarının kutusunu ortaya çıkarmış oldu.

Google Pixel 3a XL Kutu Tasarımında Dikkat Çeken Bölümler

Yeni akıllı telefonların kutu görsellerinde önemli detaylar var. Buna göre Google Pixel 3a XL akıllı telefonları beklendiği gibi 6 inçlik bir ekranla beraber gelecek. Ekran boyutunun 6 inç olmasının yanında, depolama alanının da 64 GB olacağı net bir şekilde görülüyor.

Zaten bu zamana kadar sızdırılan görseller içerisinde de yeni akıllı telefonların 6 inç ekranlara sahip olacağı doğrulanmıştı. Hatta serinin ana modeli olarak gelecek olan telefonun da 5.6 inç olacağını biliyoruz.

Tamamı siyah kasa kullanılacağı gösterilen akıllı telefonun, işlemci kısmında ise Snapdragon 670 modeliyle beraber geleceği görülüyor. İşlemcilerin orta segment için çok iyi modeller olduğunu söyleyebiliriz.

Google Pixel 3a XL

Google Pixel 3a XL akıllı telefonlarının da uygun fiyatlı seriler olduğunu düşünecek olursak, en ideal işlemci modellerinden birinin sunulduğunu görmek mümkün olacak demek yanlış olmaz.

Yeni işlemcilerin dışında söz konusu akıllı telefonların RAM bellek kısmında da 4 GB RAM bellek miktarına sahip olması bekleniyor. 4 GB RAM bellek miktarı, standart olarak gösterilebilir ancak Google Pixel 3a XL modelinin bulunacağı sınıf için ideal modeller arasında yer almakta.

Bunun dışında telefonların tanıtım tarihi de netlik kazandı. Bu modelin 7 Mayıs tarihinde yapılacak olan tanıtımla beraber ortaya çıkması bekleniyor. Google I/O konferansında ortaya çıkacak olan model, 479 dolar üzerinden satılacak. Diğer model olan 3a ise 399 dolar ile satışa çıkacak. Her iki telefonun da aynı anda satışa çıktığını göreceğiz.

Etiketler

İbrahim KIZILIRMAK

Ben İbrahim KIZILIRMAK. Uzun süredir Türkiye'nin en büyük teknoloji mağazalarının birisinde satış danışmanı olarak çalışmaktayım. İşim dolayısıyla edindiğim bilgileri ve ayrıntılı analizleri daha fazla kitleye duyurmak amacıyla Yorumla.Net ailesinin editör kadrosuna katıldım. Benimle teknoloji alanında her türlü fikir alışverişi yapmak ve varsa sorularınız için i.kizilirmak@yorumla.net e-posta adresini kullanabilirsiniz.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı