Mobil
Trend

Google Pixel 3a Özellikleri Netlik Kazandı

Google Pixel 3a akıllı telefonları için teknik detaylar ortaya çıktı. İşte merakla beklenen Google Pixel 3a.

Uygun fiyatlı Google akıllı telefonlarının geleceği uzun süredir biliniyor. Telefonların özelliklerinin neler olacağı konusunda se çok fazla detay paylaşılmış değil. En azından şimdiye kadar. Çok kısa bir süre önce Google Pixel 3a akıllı telefonlarının özelliklerine ilişkin yeni bilgiler ortaya çıktı.

Uygun fiyatlı bir Google Pixel modeli olacağını gösteren Google Pixel 3a detaylarıyla beraber beklenen fiyatlar için de ilk bilgiler gelmiş oldu. Telefonların fiyatı ve teknik özellikleri için ortaya çıkan detaylara bakalım.

Google Pixel 3a Nasıl Bir Telefon Olacak?

Google Pixel 3a akıllı telefonlarında işlemci olarak Snapdragon 670 serisi ya da Snapdragon 710 serisine yer verildiğini göreceğiz. İki işlemci de orta segment için oldukça başarılı işlemciler.

Bunun dışında telefonun içerisinde 4 GB RAM bellek miktarına yer verildiğini görmek mümkün olacak. 4 GB RAM bellek miktarını standart olarak görecek olursak, depolama alanı kısmında da 64 GB seçeneği standart olarak karşımıza çıkmış olacak.

Zaten bu modellerde genelde 64 GB ya da 128 GB depolama alanları sunulmaya başladı. Bunun dışında Google Pixel 3a akıllı telefonlarının 12 MP tek arka kamera kullanımına devam edeceğinden de söz ediliyor. Dikkat çekecek kısmı ekranı olacak olan akıllı telefonların 8 MP değerinde de ön kamerası bulunacak.

Google Pixel 3a

Ekran boyutu kısmında 5.6 inçlik bir seçim yapacak olan Google Pixel 3a akıllı telefonunun çözünürlük kısmında ise 2160 X 1080 piksel değerini sunduğunu görmek mümkün olacak. Serinin biraz daha geniş ekranlı telefonu olması beklenen Google Pixel 3a XL akıllı telefonlarında ise 6 inçlik bir ekran sunulacak.

Bu modelin çözünürlük değerinde ise 2220 X 1080 piksel değerinin seçildiğini göreceğiz. Tüm bu özelliklerle beraber telefonun fiyatının ise 399 dolar olacağını ekleyelim. XL versiyonunu almak isteyen kullanıcılar için 479 dolar gibi bir ödeme yapmak gerekecek.  

Etiketler

İbrahim KIZILIRMAK

Ben İbrahim KIZILIRMAK. Uzun süredir Türkiye'nin en büyük teknoloji mağazalarının birisinde satış danışmanı olarak çalışmaktayım. İşim dolayısıyla edindiğim bilgileri ve ayrıntılı analizleri daha fazla kitleye duyurmak amacıyla Yorumla.Net ailesinin editör kadrosuna katıldım. Benimle teknoloji alanında her türlü fikir alışverişi yapmak ve varsa sorularınız için i.kizilirmak@yorumla.net e-posta adresini kullanabilirsiniz.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı