Oyun

Game of Thrones Beyond the Wall Çıkış Tarihi Açıklandı

Game of Thrones Beyond the Wall oyunu için çıkış tarihi açıklandı.

Dünyanın en çok izlenen dizileri arasında yer alan Game of Thrones, aylar önce final sezonuyla gündeme geldi. Uzun soluklu dizinin finali, dizinin hayranlarını pek memnun etmedi. Dizinin hayranlarını memnun etmediği gibi final kısa süre sonra unutuldu.

Dizinin yeniden gündeme gelmesinin nedeni ise yeni mobil oyun oldu. Game of Thrones Beyond the Wall adıyla gelecek olan yeni mobil oyunda, dizinin yeniden hayat bulması söz konusu olacak. Uzun süredir beklenen yapımın ne zaman çıkış yapacağı konusunda da resmi açıklama sonunda geldi.

Game of Thrones Beyond the Wall Ne Zaman Çıkacak?

Yeni mobil oyun için öncelikle bir fragman paylaşıldı. Paylaşılan fragmanla beraber oyunun iOS için 26 Mart tarihinde geleceği resmi olarak duyurulmuş oldu. 26 Mart tarihinde sadece iOS için yayınlanacak olan yapım, 3 Nisan tarihinde de Android kullanıcıları için sunulacak.

Dizinin hikayesine bağlı olarak gitmesi beklenen mobil oyunun ön siparişlerinin şimdiden açıldığını da ekleyelim. Ön sipariş kapsamında oyuna kayıt olan kullanıcılar için ek ödüllerin verileceği de açıklandı. Bu ek ödüllerin niteliği konusunda ise herhangi bir açılama yapılmadı. Muhtemelen ön kayıt olan kullanıcıların oyun içi ögeleri aldığını göreceğiz.

Turan YALÇIN

1997 İstanbul doğumluyum. Okan Üniversitesi Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri bölümü öğrencisiyim. Ulusal bir gazetenin internet sitesinin teknoloji alanında 3 yıldır, Yorumla.Net ailesinde ise 2019 yılının ilk aylarından itibaren haber editörlüğü yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı