Mobil

Galaxy Z Flip Telefonları Geliyor

Galaxy Z Flip telefonlarının teknik özellikleri ortaya çıktı.

Samsung’un yeni akıllı telefon modelleri için uzun süredir bekleyiş var. Markanın bundan sonraki akıllı telefonları içerisinde en çok dikkat çeken modelin katlanabilir akıllı telefonlar olması bekleniyor. Galaxy Fold 2 akıllı telefonunun geleceği ve bu yıla damga vuracağı konusunda detaylar olsa da son ortaya çıkan bilgiler ismin değişebileceğini de göstermiş oldu.

Paylaşılan son bilgilere göre yeni akıllı telefonlar Galaxy Z Flip olarak isimlendirilecek. Ortaya çıkan yeni bilgilere göre Fold 2 yerine telefonlar Galaxy Z Flip olarak isimlendirilecek ancak teknik özellikler beklendiği gibi olacak.

Galaxy Z Flip Neler Sunacak?

Bu kez tam olarak ortadan katlanabilen bir akıllı telefon sunacak olan markanın, biraz daha uzun ince bir ekran ile gelmesini bekliyoruz. Telefonun uzun ince yapısı dışında orta kısımda geniş bir menteşe sunması mümkün olacak.

Galaxy Z Flip

Teknik özelliklere baktığımız zaman telefonların Snapdragon 855 serisi işlemcileri kullanacağını söyleyebiliriz. Eski amiral gemisi işlemcilerin yanında 8K video kaydı yapabilen bir arka kamera sisteminin gelmesi söz konusu olacak.

Bunun dışında telefonların ön kısımda ise 10 MP tek kamerası bulunacak. Ekran teknolojisi ve ekran boyutu konusunda ise henüz kesin bilgiler ortaya çıkmış değil. Özellikle ekran tasarımı için bir süre daha tanıtımı beklememiz gerekecek.

Etiketler

Gökhan YILMAZ

1980 Trabzon doğumluyum. Yaklaşık 5 yıldır bir kamu kuruluşunda tekniker olarak çalışmaktayım. Teknoloji ve bilim dünyasındaki gelişmeleri yakınen takip etmeyi seviyorum. 2018 yılından itibaren Yorumla.Net için aktif editörlük yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı