Bilgisayar

Galaxy Tab S6 5G Resmiyet Kazandı

Galaxy Tab S6 5G modeli resmi site üzerinden ortaya çıktı.

Yeni akıllı telefonlarını bir bir tanıtan Samsung, geçtiğimiz günlerde yeni tablet modelleri için de bir yenileme yaptı. Markanın kısa süre önce resmi sitesinde ortaya çıkan yeni tablet modeli Galaxy Tab S6 5G serisi oldu. Samsung’un en çok dikkat çeken tablet modeli olan Galaxy Tab S6 serisinin 5G desteğini kazanmasını sağlayacak olan yeni tabletler, bu alanda ilk 5G destekli tablet modelleri olacak.

Haliyle sadece Samsung için değil, genel olarak tablet sektörü için önemli olan bir seri söz konusu olacak. Resmi sitede ortaya çıkan serinin özelliklerinin neler olacağı konusunda da bazı bilgiler var.

Galaxy Tab S6 5G Neler Sunacak?

Kısa süre sonra tanıtılması beklenen yeni modelin tasarım kısmında çok önemli bir değişiklik olmayacak. Ana modelde sunulan tasarımın birebir olarak sunulduğunu göreceğiz.

Galaxy Tab S6 5G

Tasarım kısmında çok önemli bir fark sunulmamış olacak. Yine ana modellerde olduğu gibi S-Pen akıllı kalem desteğinin de devam ettiğini göreceğiz. Serinin RAM kısmında ise 6 GB ve 8 GB RAM olmak üzere iki farklı RAM miktarına yer verilecek.

128 GB ve 256 GB depolama alanına sahip olacak olan seride 4 adet hoparlör bulunacak ve 7000 mAh değerinde bir batarya ile gelecek. Ayrıca bu seride HDR10+ ekran desteği de sunulacak.

Etiketler

Metin YÜKSEL

Ankara'da İK Ajans bünyesinde çalışıyorum. 2014 yılından bu yana "Teknoloji" alanında çeşitli gazete ve haber sitelerinde farklı projelerde yer aldım. 2018 yılından itibaren Yorumla.Net için haber editörlüğü yapıyorum.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı