Haberler

Galaxy S7 Modellerinin Güncelleme Planı Yenilendi

Samsung'un Galaxy S7 modelinin güncelleme periyodu artık üç aylık aralıklarla gerçekleştirilecek.

Güney Kore’li teknoloji firması Samsung’un 2016 yılında piyasaya sürdüğü Galaxy S7 modeli için güncelleme sürprizi geldi. Bu modele sahip olan kullanıcılar cihazları için güncellemeleri üç aydan üç aya almaya başlayacaklar.

Samsung, Galaxy S7 modeli için yeni güncelleme planını açıkladı. Artık bu modelin kullanıcıları, Samsung’un normalde aylık olarak sunduğu güvenlik güncellemelerini üç aylık periyotlarla almaya başlayacaklar.

Samsung’un Güncelleme Desteği Devam Ediyor

Popüler akıllı telefon üreticilerinin cihazlarına sınırlı süre ile verdiği güncelleme desteği Samsung markasında biraz daha genişletilmiş olarak sunuluyor.

Samsung’un birçok modeli kapsamlı Android güncellemelerini ilk alan cihazlar arasında yer alıyor. Üç yıl önce piyasaya sürülmüş olan Galaxy S7 modelinin de güvenlik güncellemelerini eksiksiz olarak almaya devam etmesi, müşterilerinin firmaya karşı güvenini de üst seviyede tutacak gibi görünüyor.

Bunun yanında 2016 yılında piyasaya sürülmüş olan Galaxy A5 2016 modelinin dahi halen daha güvenlik güncellemelerini sorunsuz olarak almaya devam etmesi bu durumun göstergesi olarak kabul edilebilir.

Etiketler

Hakan ŞENER

1988 yılında Trabzon'da doğdum. Karadeniz Teknik Üniversitesi İşletme bölümü mezunuyum. Yerel bir elektronik firmasında muhasebe departmanında çalışıyorum. 2019 yılından itibaren "İnternet Teknolojileri" alanında Yorumla.Net için haber editörlüğü yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir Yorum

  1. Güncellemeyi yapsan bir dert yapmasan bir dert. İki tarafı keskin bıçak. Galaxy S7 cihazımı güncelledikçe daha çok yavaşladığını seziyorum. O nedenle bir süredir güncelleme yapmadım cihazıma.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı