Haberler
Trend

Galaxy S20 ve S11 Modelinin Kılıfları Ortaya Çıktı

Güney Koreli teknoloji şirketi Samsung yeni telefonları üzerinde çalışmalarını sürdürüyor. Özellikle amiral gemileriyle alakalı son aşamaya gelen şirketin 11 Şubat tarihinde düzenlenecek Unpacked 2020 etkinliğiyle Galaxy S20’yi kullanıcılara tanıtması bekleniyor.

Hem Türkiye’de hem de dünya pazarında söz sahibi olan Samsung, 11 Şubat’ta düzenlenecek olan Unpacked 2020 etkinliğiyle yeni amiral gemisi Galaxy S20’yi kullanıcılara tanıtmayı planlıyor. Şirket telefonla alakalı son hazırlıklarını yaparken cihazın kılıfları ortaya çıkmış oldu. Ayrıca kılıfların satış fiyatı da kesinleşti.

İngiltereli çevrimiçi perakendeci MobileFun cihazın kılıflarının üç model olduğunu ifade ederken fiyatlar konusunda da bilgilendirmede bulundu. Buna göre kılıflar İngiltere pazarında 18 Pound ile 60 Pound arasında satışa sunulacak. 

Galaxy S20 Kılıfları Üç Model Olduğu Doğrulandı

Samsung’un yeni çıkaracağı Galaxy S20, S20 Plus ve S20 Ultra için üç farklı kılıf tasarlandı. Ayrıca bu kılıflar tamamen kullanıcıların beklentilerini karşılayacak şekilde dizayn edildi. Fiyatlarıyla da dikkat çeken kılıfların farklı türlerde üretildiği de gelen haberler arasında. 

Bilindiği üzere Samsung yeni amiral gemisi olan Galaxy S20’yi kısa süre içerisinde piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Geçtiğimiz günlerde özellikleri ortaya çıkan cihazın ayrıca kılıflarının da sızdırılması şirketin Şubay ayı için hazırlık yaptığını ispatladı

İlerleyen günlerde Samsung’un hem cihaz hem de kılıflarla alakalı bilgilendirme yapması bekleniyor. 

Metin YÜKSEL

Ankara'da İK Ajans bünyesinde çalışıyorum. 2014 yılından bu yana "Teknoloji" alanında çeşitli gazete ve haber sitelerinde farklı projelerde yer aldım. 2018 yılından itibaren Yorumla.Net için haber editörlüğü yapıyorum.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı