Mobil

Galaxy S20 için Kılıflar Ortaya Çıktı

Galaxy S20 kılıfları için yeni görseller ortaya çıktı.

Şubat ayında tanıtılması beklenen Galaxy S20 akıllı telefonları için önemli iddialar gelmeye devam ediyor. Yeni amiral gemisi serisi akıllı telefon modelleri olarak gelmesi beklenen Galaxy S20, Plus ve Ultra modellerinin bu kez kılıflarının nasıl bir tasarıma sahip olduğu ortaya çıktı.

Kılıf tasarımlarının yayınlanmasının ardından genel olarak nasıl bir akıllı telefon yapısıyla karşı karşıya geleceğimizi de görmüş olduk. Paylaşılan kılıf görsellerine göre Galaxy S20 akıllı telefonlarının arka kısmında beklendiği gibi oldukça geniş bir kamera alanı yer alacak. Arka kısımda geniş bir kamera alanı kullanacak olan telefonun, dikdörtgen kameranın öne çıktığını göreceğiz.

Galaxy S20

Galaxy S20 Nasıl Bir Tasarıma Sahip Olacak?

Telefonun ön kısmında ise ekrana gömülü kamera sistemi sunulacak. Ekranın üzerinde kamera ile gelecek olan akıllı telefonlar, kavisli bir yapıya sahip olacak. Tasarımı bir yana yeni seri akıllı telefonların kılıflarından da söz edelim. Buna göre telefonların kılıfları şöyle olacak:

  • LED Kılıf
  • Deri Kılıf
  • Kvadrat Kılıf
  • Şeffaf Kılıf
  • Stand kılıf
  • Clear View Kılıf
  • Şeffaf Kılıf

Galaxy S20 modeli için ortaya çıkan kılıf modelleri şimdilik bu şekilde. Bu modellerin dışında daha ne gibi sürprizlerin geleceği konusunda ise bir bilgi bulunmuyor.

Etiketler

Hakan ŞENER

1988 yılında Trabzon'da doğdum. Karadeniz Teknik Üniversitesi İşletme bölümü mezunuyum. Yerel bir elektronik firmasında muhasebe departmanında çalışıyorum. 2019 yılından itibaren "İnternet Teknolojileri" alanında Yorumla.Net için haber editörlüğü yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı