Mobil

Galaxy S20 için İsim Doğrulaması Geldi

Galaxy S20 akıllı telefonları için isim onaylanması geldi.

Samsung’un yeni akıllı telefonları için sayılı bir zaman kaldı. Kısa bir süre sonra yeni amiral gemisi akıllı telefonlarının satışa çıktığını göreceğiz. Aslında serinin Galaxy S11 olarak isimlendirilmesi gerekiyor. Öyle ki son olarak Galaxy S10 modelleri piyasaya sürülmüştü.

Yeni modellerin piyasaya sürülmesinin ardından teknik özelliklerin sunulduğunu göreceğiz ancak şu sıralar isimlendirme konusunda bazı önemli bilgiler geliyor. Paylaşılan son bilgilere göre Galaxy S11 yerine beklendiği gibi bir isim değişikliği olacak ve Galaxy S20 isimlendirmesinin sunulduğunu göreceğiz.

Galaxy S20 Serisi Geliyor

CES 2020 etkinliğinde yapılan bir toplantı sonrasında yeni telefonların Galaxy S20 adıyla geleceği onaylandı. Markanın Mobile CEO’su DJ Koh tarafından yapılan doğrulamayla beraber yeni isimlendirmeyle karşı karşıya kalacağımızı görmüş olduk.

Galaxy S20

İddialı serinin içerisinde ise 3 farklı model olacak. Galaxy S20 ana modelinin dışında Plus modeli ve bir de Ultra modelinin sunulması söz konusu olacak. Burada Ultra serisinin geçen seneki modellerdeki Plus serisinin yerini alması söz konusu olacak.

Plus modeli ana serinin yerini alacak ve ana model ise Lite serisinin yerini alacak. Teknik özellikler konusunda da iddialı amiral gemisi telefonların 11 Şubat tarihinde tanıtılmasını bekliyoruz.     

Etiketler

Metin YÜKSEL

Ankara'da İK Ajans bünyesinde çalışıyorum. 2014 yılından bu yana "Teknoloji" alanında çeşitli gazete ve haber sitelerinde farklı projelerde yer aldım. 2018 yılından itibaren Yorumla.Net için haber editörlüğü yapıyorum.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı