Mobil

Galaxy S11 Ekran Panelleri Ortaya Çıktı

Galaxy S11 tasarımı için yeni detaylar ortaya çıktı.

Samsung’un yeni telefonu olmasının yanında Android akıllı telefonlar için de yeni amiral gemisi modeli olması beklenen Galaxy S11 akıllı telefonları için detaylar gelmeye devam ediyor. Son olarak yeni seri akıllı telefonların ekran panelleri ortaya çıktı.

Telefonun tasarımının nasıl olacağını gösterecek olan yeni ekran panelleriyle beraber bir nevi tasarım konusunda da ipuçları ortaya çıkmış oldu. Paylaşılan görsellere bakacak olursak, gerçekten iddialı bir akıllı telefon yolda.

Galaxy S11 Ekranda Kamera ile Gelecek

Paylaşılan ekran panellerinde dikkat çeken detayların başında kamera yer alıyor. Telefonların kamera kısmında ekrana gömülü bir kamera ile geleceği görülüyor. Galaxy Note akıllı telefonlarında kullanıldığı gibi ortaya konumlandırılmış olan ekrana gömülü kameranın bulunması bekleniyor.

Galaxy S11

Galaxy S11 akıllı telefonlarının ekran üzerine kamera dışında kavisli camlarla gelmesi söz konusu olacak. Telefonun her iki tarafında da kavisli bir yana kullanılacak ve bu da ekran gövde oranının çok yüksek olmasını sağlayacak. Muhtemelen Galaxy S11 akıllı telefonlarının %90’ın üzerinde ekran gövde oranı olduğunu göreceğiz.

108 MP ana kamerası, 120 Hz ekran yenileme hızı ve 8 GB RAM dışında Exynos 990 işlemcileriyle beraber gelecek olan yeni akıllı telefonların kısa süre sonra tanıtılması bekleniyor. Tanıtımın hemen sonrasında tasarımın ne kadar doğruyu yansıttığı da görülecek.

Etiketler

Hakan ŞENER

1988 yılında Trabzon'da doğdum. Karadeniz Teknik Üniversitesi İşletme bölümü mezunuyum. Yerel bir elektronik firmasında muhasebe departmanında çalışıyorum. 2019 yılından itibaren "İnternet Teknolojileri" alanında Yorumla.Net için haber editörlüğü yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı