Mobil

Galaxy S10 Lite Taslak Çizimleri Ortaya Çıktı

Galaxy S10 Lite için taslak çizimler ortaya çıktı.

Samsung’un başarılı akıllı telefon serilerinden biri olan Galaxy S10 serisine yeni bir telefon ekleneceği biliniyor. Seriye eklenecek olan telefon biraz daha uygun fiyatlı bir telefon olacak olan Galaxy S10 Lite olacak.

Sürekli yeni detaylarla gündeme gelen akıllı telefon için son olarak ise taslak çizimleri ortaya çıktı. Taslak çizimlerine göre iddialı bir akıllı telefon modeliyle karşı karşıya kalacağız. Özellikle tasarımın kısmında yenilenmiş bir serinin gelebileceğini söylemek yanlış olmayacaktır.

Galaxy S10 Lite Nasıl Bir Tasarıma Sahip Olacak?

Yeni akıllı telefonların tasarım kısmında arka bölümde geniş bir kamera alanı kullanması bekleniyor. Dikdörtgen şeklinde bir arka kamera tasarımının kullanılacağı akıllı telefonun sol kısımda üst üste sıralı kameralar sunduğunu görüyoruz.

Üst üste sıralı olan 3 kamera ile geleceği net bir şekilde görülen akıllı telefonun, kameralarının hemen yanında bir de flaş ışığı barındıracağını söyleyebiliriz.

Galaxy S10 Lite

Bu flaş ışığı konumunda kamera alanı biraz daha uzamış olacak. Ön kısma geçtiğimiz zaman ise Galaxy S10 Lite akıllı telefonlarının ekrana gömülü kamera sunması söz konusu olacak.

Ekrana gömülü kamera sistemi kullanacak olan akıllı telefon, yine ekran altında parmak izi teknolojisine de yer verecek. Fiyatı konusunda detaylarını merak ettiğimiz Galaxy S10 Lite  modellerinin tanıtımı için kesin tarih hala ortaya çıkmış değil.  

Etiketler

Gökhan YILMAZ

1980 Trabzon doğumluyum. Yaklaşık 5 yıldır bir kamu kuruluşunda tekniker olarak çalışmaktayım. Teknoloji ve bilim dünyasındaki gelişmeleri yakınen takip etmeyi seviyorum. 2018 yılından itibaren Yorumla.Net için aktif editörlük yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı